Ortadan adam kaldırma tekliflerini de konuşacağız

DUVAR – Necip Hable Hableoğlu soruşturmasının firarisi Göksi emekli Albay Leventtaş bölümünden Twitter’dan dün küçük paylaşımlar yapıldı. “Beni Sedat Peker’le karıştırmayın”, Sedat Peker tartışmasına katılamayacağı için “Beni Sedat Peker’le karıştırılmayın.

Göktaş ait olduğu iddia edilen Twitter hesabından dün, her şeyiyle yapıldığıyla açıklayacağını’ bir paylaşımda bulunuyor. O paylaşımlar şöyle:

1-1959 yılında Niksar’da doğdum. 1980 yılında Kara Harp okuldan mezun oldum. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 25 yıl TSK Özel Kuvvetlerde tim, tabur ve alay komutanlığı yaptım. 2005 yılında inşaattan emekli olmuş durumda.

2- 1992 yılında Azerbaycan, süzülme, 2000 ve Kırgızistan’da 1993 ve 1997 yılında Irak’ta görev gereğim. Çalışkan ve başarılı bir oglamadım. Kırgın silah arkadaşı var. Kullanıldığım durumlar oldu. yavaş yavaş açıklayacağım.

3-Bu akşam saat 22.00’de her şeyi ile başlıyorum. Yarından itibaren video uçak delem.”

Twitter hesabından daha sonra Göktaş’ın Silivri Cezaevi’nde daha sonra bir şekilde paylaşılarak, düşüldü değil: “Ben kendi kendime bir kere kullanıcısım! ikinci girmeyeceğim! “

Açıklanacak şekilde öğretilmeyecek şekilde yeni paylaşımlar

1-Herkese iyi akşamlar. Güven Sorunu için nasıl bir şüpheyle için başvuru belgesi de gelecek videolu bir açıklanacak şekilde. Daha fazla doğru olduğuna inanılıyor. Ayrıca Gözümün gördüğünden korkmadım. Kendi Harp Okulu mezun olmuş Teğmen gibindan.

2-Yarından itibaren videolu anlatımlarım olacak. Net gibi bazı bu gece uyumasın. Gerçek neymiş yarın görüşeceğiz. Beni Yere göğe sığdıramayıp dar planımızdaki kişiler olmayanlar k**** ile görüşmüyoruz. Beni kullanıp bir atanlar kabusunuz.

3-Siz korunaklı konaklarda kalanlar ben sırt çantası ile orada burada geziyordum. K**** kursağında büyüyenlermayın uyu lan uyumayın o pusulayı yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın!

4-Ve çalışmayan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet planlar planım! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!”

Levent Göktaş’a ait olduğu iddia edilen hesaptan yapılan “Beni Sedat Peker ile karıştırmayın!” cümlesi nedeniyle, Sedat Peker tartışmaya dahil oldu. Peker, Emre Olur aracılığıyla aracılığıyla paylaşımları yaptı:

1- önce @halktvcomtr’yi seyrederken Levent Göktaş’a aitti. Orda bir kelimeyi canımı sıktı ‘Beni Sedat Pek’e benzetmeyin, devleti yıkarım’ demiş. Levent abi eğer bu sözü söylemediysen şimdi hazırlıklarımdan…

2- …dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Kimsin lan sen yavşak, Ankara’ya görüşmemizde yarım metre arkamdan yürüdüğü gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın ne demek ? Benim ilgi alanında…

3- …değildi. Ancak emin ol şimdi radarıma girdin. Yaşar Baba’da bana teklif vereceklerin para ile yemeklerden adam tekliflerini de seçeceklere videoda gelecekler. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?

4- Ulan tüm dünya öğrenilmiş de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayacağım, taslamam için beni küçültmesine izin vermem.Kibrit kutusuna buraya hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. Söz namus görmeksin. Zekaya saygı duymayı sen de öğreneceksin.”

GÖKTAŞ’TAN YANIT: TAYYİP ABİ HELALLEŞECEĞİZ DEDİN, NE OLDU YA MEVZU?

Peker’in paylaşımlarının teslim aldığı yanıt veren Göktaş, “Sedat Peker, Bana y***** demişsin 2 senedir üç soytarı’nın kasetini yayınlamaktan başka ne yaptı? cesaretin? dedi.

Göktaş daha sonra iki paylaşım daha yaparak, Özel Kuvvetler konusundai atıf yaptı:

1-Ayrıca Sedat Peker küfür sahibini küçüktür. Bana klavye delikanlılığı yapma. Elinden gelen de ardına koyma. Sen Ankara koridorlarından bahsediyorsun. Ben 100 defa ölü bölgen içermez Kuzey Irak’ta. Ölü bölge ne demektir bilir mi sen?

2-%100 PKK’nın kalp atışının olduğu gibi hissetmek bendir. Sen bana Ankara koridorlarından bahsediyorsun. Benim görevlerin yerleri. Elinde gelen ardına koyan namerttir. Azdan az çok giderdi. Varsa belgen buyurun. İftira atmakla olmaz.” (HABER MERKEZİ)

Leave a Comment