Önümüzdeki Dönemde Çıkmasını Beklediğimiz Oyunlar

Oyuncağımız hiç bitmeyen kadar hareketli geçiyor. PC hem de oyun konsolu oynamayı yedi aşamadan pek de heyecan verici gelişme bekleniyor. Gelin 2022 ve sonrasındaki dönem için oyunseverleri en keyifli oyunlara ve öne çıkmak üzereyiz.

Teknoloji arama amaçlı hedef olarak oyun piyasasını da. Kullanılan teknolojiler içerikkçe üreticilerimiz oyunları da daha iyi geliyor hale geliyor. Hem PC hem de oyun konsolu için buluştuğumuz yerde görmenin yanı sıra sıra eski efsanelerden de hikayeler. Tüm bu oyun haberlerini oyunseverleri heyecanlandırarak gelecek sezonsızlıkla beklemelerini bekliyorlar.

Eğer çocuk oyuncağınız belki de kafanız karışık. Merak etmedim, boyutlandırmak için gelecek olan oyunlardan kısa bir program hazırlandı. Belki yeni dönemde henüz tanışmadığınız oyunlarla karşılaşabilirsiniz. gelin 2022 ve sonrasındaki dönem için oyunseverleri en eğlenceli oyunlardan ve öne çıkan çocuklara bakalım.

gelecek hayatta uyumumuz oyunlar:

Gollum’u yönetin: Yüzüklerin Efendisi: Gollum

Yüzüklerin Efendisi: Gollum

Daedalic Entertainment tarafından yenilenen Lord of the Rings oyunuda bu sefer Gollum olarak maceralara atıyorsunuz. 1 Eylül 2022 projesinden oyun, Gollum’un esir tutulduğu Mordor kalesinde başlıyor. Tolkien’in çizimlerinden ilham almak için oyunun oyunundan orta Dünya’nın pek çok farklı amaçlarından.

Güncellenmiş görseller: The Last of Us Part 1

Sonuncumuz Bölüm 1

Sevilen The of Us oyun serisinin ilk oyunun güncel görsellerine ve çok daha sözde yüz dünyaya sahiplerine sahip olacaklar olan The Last of Us Part 1’in 2 Eylül 2022 tarihinde oyunseverlerle buluşması bekleniyor. Karakteristik ile öne çıkacak olan oyun, PS için yeni bir deneyim sunacak.

Sevdiğimiz yenileri eklenecek: Splatoon 3

müfreze 3

Splatoonnin yeni oyunu olan Splatoon 3, 9 Eylül 2022 tarihi Nintendo Switch serisi için geliyor. Splatoon 3 yeni bir hikayeye sahip olacak ancak yeni güncellemelerle birlikte eski silahları da tekrarlar. Yeni ve farklı modları sayesinde Switch’in en heyecanlı oyunlarından biri olduğu düşünülüyor.

Sayısız yeni silah ve aksesuar: Overwatch 2

Aşırı İzleme 2

İlk kez 2019 yılında tüm platformlar için yayınlanan takım temel birinci şahıs nişancı oyunu Overwatch 2, pek çok yeni hikaye ve görevle 4 Ekim 2022 tarihinde oyunseverlerle buluşacak. Yeni kahramanların yanı sıra pek çok yeni silah ve aksesuarın da tamamlanması bekleniyor.

Gümbür gümbür Marvel evreni: Marvel’in Gece Yarısı Güneşleri

Marvel'in Gece Yarısı Güneşleri

Marvel sevenleri 7 Ekim 2022 harika bir haber bekliyor. Firaxis tarafından Marvel’s Midnight Suns oyununda 12 çok sevilen Marvel karakteri ile karşılaşıyoruz. Lillith’i ele geçirmek için bir araya gelen kahramanlarımıza oyuncu olarak siz de dahil oluyorsunuz.

Gerilim devam ediyor: Bir Veba Masalı: Ağıt

Bir Veba Masalı: Ağıt

2019 yılında yayınlanan A Plague Tale: Innocence’nin devam oyunu olan A Plague Tale: Requiem, 18 Ekim 2022 tarihinde oyunseverlerle buluşacak. Hikayenin kahramanları olan Amicia ve kahramanları olan Hugo’yu Takiplerin hala bu yeni hikayede ücreti büyük bir sorun olduğunu unutma.

Bildiğimiz karakterler çok daha çılgın: Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Mario + Rabbids: Umut Kıvılcımları

Efsane oyun karakteri Super Mario, 20 Ekim 2022 tarihinde Nintendo Switch için bir kez daha Mario + Rabbids: Sparks of Hope oyunu ile geliyor. Ubisoft Nintendo’nun yaptığında Mario + Rabbids: Sparks of Hope oyunda kahramanlarımızın pek çok yeni karakter geliyor ve ortalık hareketleniyor.

Batman öldü: Gotham Knights

Gotham Şövalyeleri

WB Games Montreal tarafındande ve 25 Ekim 2022′ oyunseverlerle buluşacak olan Gotham Knights oyunlarında Batman yok, çünkü öldü. Peki Gotham sahipsiz mi kalacak? Tabi ki hayır. Red Hood, Nightwing, Robin ve Batgirl iş başında. Batman’in ölümünü fırsattan yararlanmak Gotham’ı ele geçirmeye çalışan kötülerle kıran kırana mücadele ediyor.

Güncellenmiş içerikler: Final Fantasy 7: Crisis Core Reunion

Final Fantasy 7: Crisis Core Reunion

Final Fantasy 7 ilk olarak 2007 yılında yayınlandı ve çok sevildi. Ancak kabul eskidi. Square Enix en sonunda sonunda efsaneyi yeniden canlandırmaya karar verdi ve Final Fantasy 7: Crisis Core Reunion’ı duyurdu. 2022 ürün tasarımı gözden geçirilecek yeni ürün, 3 boyutlu modeller ve güncellenmiş savaşmalı.

Harry doğmadan önce yıl önce: Hogwarts Legacy

Hogwarts Mirası

Hogwarts Legacy direkt bir Harry Potter eksiklikleri değil, yine de taraftarların gönlünü kazanacağı kesin. 2022 Sistemin yaratılışını Hogwarts Legacy, Harry ve doğmadan yıllar boyunca uzun sürecek 1800’lü arkadaşlık bir hikayeye sahip. Hogwarts’a yeni gelmiş bir öğrenci olarak katılacağınız dünyada yaşanacakta oynanmayacak sizi bekleyenler.

2022 ve sonrasındaki tanışacağımız en heyecan verici oyunlardan bazılarını listeleyerek kendisinden ileri gelenk. Muhtemelen çıkacak daha çok oyun var. heyecanla oyunlarınızı yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment