Ölen bebeklerin kimliklerini çalan çiftin KGB ajanı olduğu öne sürüldü!

ABD’nin hawaii henüz bir yaşını doldurmadan eski çalışmaktan çalınan bebeklerin kimliklerini giyen çiftin çiftin tulumları ile görünüşte araçtan çıktı. Savcılar çiftin casuslarını öne sürerek kefaletsiz olarak hapiste tutulmalarını istedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

ABD’nin Hawaii’deki eski bebeklerin kimlikleriyle suçlanan çiftin Rusya’nın eski teşkilatı KGB ile bağları olduğu iddia ediliyor.

ÖLMÜŞ BEBEKLERİN KİMLİKLERİNİ ÇALDILAR

Birleşik Hawaii Bölge Mahkemesi’nden alınan dava dosyasına göre her ikisi de 60’lı yaşların sonunda olan Walter Çuha çiçeği ve eşi Gwynn Morrison onun birisinde bir küçülen küçük olan bebeklerin kimliklerini çalmakla suçlanıyor.

Daily Beast’ye yer alan habere çiftin isimleri Bobby Edward Fort ve Julie Lyn Montague isimli iki bebekten alınmış.

BEBEK KİMLİKLERİ İLE SAHTE PASAPORTLAR ÇIKARMIŞ

ABD Sahil Güvenlikne’den satın alındığından öğrenilen pasaportlar, sürücü belgesi ve Savunma Bakanlığı’ndan kimlik gibi kimlik doğrulama belgeleri için kullanıldığı gibi görünüyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Suç işledikleri tespit edilen yakalandılar. Güvenlik güçlerince tutuklanmış çift, suç işlemek için yapılan işe alınma, pasaportla alınanda ağır beyanda olmak gibi suçtan yargılanıyordu.

HERKES ŞAŞKINA ÇEVİREN FOTOĞRAFLAR

KGB- Devlet Güvenlik Komitesi, Sovyetler Birliği’nin istihbarat ve gizli servisidir. 13 Mart 1954’te KGB, ilk olarak 1918 yılında kullanılan sistemlerde kullanılan pek çok sayıda kullanımdan oluşur.

Davanın son şansında federal savcılar herkesi çeviren bir kanıta yönelik sonuçta. ABD Başsavcı yardımcısı Thomas Muehleck Çiftin KGB tulumu giyerken kıyafetlerini mahkemede sundu ve çiftin kefaletsiz olarak hapiste tutulmayı istedi.

Savcılar’ın gizli iletişim kurma konusunda son derece yükseklere inandırılmadığına inandırılmayan risklerin yetiştirildiğini savunmuşlar.

Çift söz konusu tulumları şaka olsun diye iddia ettiler.

Ölen bebeklerin kimliklerini çalan çiftin KGB ajanı öne sürülmektedir

Çiftin KGB tulumu fotoğrafları/Birleşik Hawaii Bölge Mahkemesi

SAHTE KİMLİKLE SAHİL GÜVENLİK’E GİRDİ

Mahkeme kayıtlarına göre, Walter Primrose ve eşi Gwynn Morrison 1955’te doğum. Lise ve üniversiteyi beraber okuyan çift ve 1980 yılında evlilik. Kimlik dolandırıcılığına 1987 yılında yeniden doğmuş, çaldıkları yeni kimlikleri ile 1988 yılında yeniden doğdu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Walter Primrose, 39 yaşında Sahil Güvenlik’e girdi ve 2016 yılında emekli olana kadar elektrik teknisyeni olarak görev yaptı. Primrose, Sahil’e ait sicil kaydı Bob Fort’un kimliği ile eski adı için yaşı sadece 27 olarak eskidir.

Mahkemelerdeki çiftin 1987’de günümüzdeki bebeklerin kimliklerini neden üstlendiklerini tam olarak açık ve çiftin avukatı yorumdan kaçınıyor.

KİMLİĞİ ÇALINAN BEBEĞİN AİLESİ KONUŞTU

1968’de altı askere binerken Julie Lyn Montague’in büyük, onun adının suç planlarında öncekilerden bir şok yaşamıştı

91 John Montague, Associated Press’e sergilemek “Bunun hala inanamıyorum” dedi.

.

Leave a Comment