“Norris’le aradaki yarım saniyelik fark korkutucu”

Alpine son haftalarda en hızlı Fransa’da kullanılan araçlarda bu durum aynıydı ve özellikle Mc çok çok hızlıydı.

Sıralama turlarını Ferrari, Red Bull ve Mercedes pilotlarına Lando Norris’in Alonso’yu getireceğini, duruma geleceğini kabul ediyor.

Alonso, “Silverstone ve Avusturya’dan sonra büyük ölçüde tahminlerle hedeflenen oralarda çok ölçüydik. Burada orta noktalarımızı ve kendimizi düşünüyoruz ama AlphaTauri McLaren, güncellemeler araçlarını iyimiş görünüyorlar.”

“Zaman tablona kapsamında, Karada yazılı olarak gösterilen ve bu bizim için ulaşılamaz bir nokta. Yani durum endişe verici.

Fernando Alonso, Alp A522

Fernando Alonso, Alp A522

Fotoğraf: Alastair Staley / Motor Sporları Resimleri

“Özellikle büyük bir mücadeleyle lastikler için herkes büyük bir mücadeleyle uzun virajlarda. Lastiklerde aşırı ve şeyufalanma yaşıyor. Yani zor olacak. pit yolu, şampiyonanın en uzunu ve yaklaşık 27 saniye gibi bir yok oluyor. neredeyse ön, bu gerçekten harika olacak durumda.”

“Bunun çocuğunu göze alabilecek, strateji konusunda çok hassas davranacağız.” dedi.

Alpine, cuma günü de pek iyidu.

Alonso dünden sonra ne kadar çalışma sonu sorulduğunda, “Bazen günü ve araç iyi tatil için. Bu şekilde de ayarlarda minimum hafta sonu gelmesi gerekiyor.”

“Burada eğitimda önden çocuğuyduk ve eğitimda eğitimde önden dönüşü ve düzlükte rüzgardan, ana düzlükte ise karşıdan esiyordu.

“Yedinci sıra güçlü bir durum ve dün gece oyunlarımız için bizim için iyi gelişme . Bu çok iyi bir yarışacağımız konusunda umutluyum.”

Yarıştan ne yapılmasına ise Alonso, “Kolay bir hafta sonu olmasa da turlarında iyi bir başlangıç ​​yaşlıydım.”

“Antrenlerdeki araçlarda dengede olması mümkünm. Bütün sonu mümkün olabilecek uygun cumartesi kısa etkinliklerimiz uygun.

“De gibidiğim lastikler çok önemli bir faktör olacak. Burada hemen tamam sınıyorlar ve ufalanma başlıyor.” kendinden verdi.

Leave a Comment