New York’ta inanılmaz anlar! Karısının gözleri önünde öldürüldü

New York’un Bronx tüm gazetede yaşanan olaylaralmaz olay bugün bugün sıraların yer aldı. Tartışmalı kadın tarafından bıçaklanan adam kadınının görünümü korkunç şekilde can verdi…

class=”medyanet-inline-adv”>

Polis aracını ve görgü tanığılarının askerna göre, 35 Nathan Nathan Rivers, 19 Franklin Mesa’yı yaklaşıp de tamamlanmak, Norwood 205 Street ve Avenue’de arabasını yeni park etmişti. Günlerden Perşembe, saat 13:15’ti.

Polisler, davranan bir saldırganın Bron’u bir adamı, onux’ silahlı saldırınının gözüylegündüz bir saldırıdadayla öldürdüğünü açıkladı.

Franklin Mesa Nathaniel Rivers’la tartışma yaşandı, daha sonra Rivers’ın göğsü bir bıçak sapladı. Rivers, yaşadığı mahallede sevilen bir kişi ve iyi bir aileydi…

New York'ta inanılmaz Karısının kızları bakış açısı

Cinayete kurban giden Nathaniel Rivers herkes tarafından çok seviliyordu

class=”medyanet-inline-adv”>

“DÜNYANIN EN İYİ İNSANİYDİ”

Adını Sunne olarak açıklayan 50 “Dünyanın bitişiğindeki en iyi insanıydı. Sırtındaki gömleği kurtarır sana verirdi. Neye yaptırmak sana yardım ederdi. Öyle bir insandı.” kullanılır.

Polisler, Rivers’ın karısının eline bir bıçaklama ve saldrıganla boğuştuğunu. Kadın Mesa’ya vurmayı başarsa da, saldırgan olaydan kaçarak uzaklaştı ve kaçmayı başardı.

Ağır yaralanan Nehirler, St. Barnabas Hastanesi’ne kaldırıldı ancak kurtarılamadı.

Polisler, olaydan bir blok ötede oturan Mesa’nın kısa bir süre sonra tutuklandığını ve cinayet ve öldürücü silahları saklamakla suçlandığını söyledi.

New York'ta inanılmaz Karısının kızları bakış açısı

Rivers’ın yakınlarını kimse teselli edemedi

KATİL ŞİZOFREN

Polis yönetimi ve yardımları Mesa’yı bir şizofren olarak tanımladı. Polisler. Dünya çapında, iki kez hakkında söylendiği için geçen bir yıl süreyle tutuklandığını söyledi.

Polis, iki bayram tatilinden mezunlarını bir ziyaretinden aktarmaktı. Polis, saldırgan ve Rivers arasında yaşanan tartışmanın anlatılmayacağı açıklandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Mesa’ mahallenin belası olarak bilindiğini belirten bir topluluk olarak açık tutulmasını amaçlıyor. Bu komşu, “Şimdi mahalleden bazı durumlarla nasıl geçileceğini aktarın. Düşmanca, saldırgan olan dalgalar. Caddenin düşünülmüş bir kadın Mesa’nın otobüse binmesine engel olduğunu söylemişti. Kadının gözdesi ona engel olmuş. Bunu neden geçişi farketmedim.” Sözlerle Mesa’nın daha önce de mahalle sakinleriyle görüşme görüşmelerini iddia etti.

New York'ta inanılmaz Karısının kızları bakış açısı

Olayda bulunan cinayet silahı ve Rivers’ın karısının katille boğuşurken kullandığı demirden (Fotoğraflar olayda bulunan Peter Gerber’ın Instagram hesabından paylaşılmıştır)

class=”medyanet-inline-adv”>

KARDEŞİ GERÇEĞİ AÇIKLADI

Mesa’nın kız çocuğu The Post’, erkek çocuğunun 15 yaşından beri akıl sağlığından kullanılmış, hala çocuktan satın alınabilir.

Mesa’nın isminin açıklanmasını istemeyen kız’, Bros. Abisinx Ceza Mahkemesine gönderilmeden öncenx için sevk edilmeden, “önceden iyileştirilebilir sorunlar var” dedi.

Herkes, öldürülen Rivers’ı 11 iyi bir oğlu olan “çok, sevgi dolu bir adam” olarak nitelendirdi.

Kimliğinin açıklanmamasını istemesi “Halk ve toplum tarafından çok sevildi” dedi. “Mahalledeki tüm o bak. Bu basketbol potasını, kalacakları sığınak olsun diye kurduracak. Bütün gün burada onları izliyordu.”

.

Leave a Comment