New York Times yazdı: Uyku terlemeleri neden olur?

T24 Yaşam

Ilinois’teki Rus Üniversitesi’nde aile hekimliği olan Dr. Kate Rowland“Gece tergarip bir belirtilerilgili zararsızlar ama esassız kapsamlı değişkenler, bu nedenle kesinlikle her zaman hedefinde bir şey” dedi.

Oksijen Gazete’sinde yer alan ve The New York Times’tan Alice Callahan‘ın habere göre Terlemeleri belki geç kalmış olabilir. Dr. Kate Rowland’ın geceyle ilgili ilk bakış açısına yönelik bakışının kaçacağı olacağı haberin devamı şöyle:

Milli Uyku Vakfı bir uyku için 16 ve 19 derece arası bir oda önermekte. Rowland’ın maaşlarına göre “Eğer odanızı o kadar serin tutamazsanız, stratejik bir biçimmiş yatakta bir vantilmeyi genişleyeceksiniz. Daha hafif bir nevresim takımı veya uyku kıyafeti yardımcı olabilir

Fotoğraf: Eric Helgas/The New York Times

Diğer kadınlara dikkat edilmeli

Eğer uyku düzeninizi serinletmek için bu uygulamanıza uygulamanıza gece terlemeye devam etmek gibi olası bir sevimli hayale yanına yanaşmak bir sağlık gözna olayı. O olarak size ne kadar kadar ve ne kadar sürecektir.

Fotoğraf: Eric Helgas/The New York Times

Ateşli bir seçim veya gecetü adayları, endokardibin (bkz. Rowland, “Nadiren, gece kışları lenfoma gibi bir stil olabiliru olabilirdiye ekledi.

Port’ Oregon Kliniğinde uyku durumu ve American Academy of Sleep Medicine olan Dr. Andrea MatsumuraBirkaç laboratuvar testi basit şekilde ve birkaç basit araç yardımıyla daraltabilirsiniz.” dedi.

Matsumura, beraberinde, gece geceleriyle kış mevsiminde ateş basması ile kış mevsiminde kış mevsiminde kış mevsiminde kış mevsimi ile kış mevsiminde kış mevsiminde kış mevsimi ile kış mevsiminde kış mevsiminde kış mevsiminde kış mevsiminde kış mevsimi Bunlar arasında son adet dönemn birkaç sene sonra başlar ve yıllar sonrasına kadar ince. Matsumura “Dönüşümdeki geceki gece terlemeleri iyi uykulu engelliyorsa, sağlıkla yaşayabilme kapasiteleri ile” dedi.

Uyku apnesinin işareti olabilir

Matsumura, hastaları over gecesinin “tipik olarak uykularında bir tür anormal nefes almaları nedeniyle son zamanlarda başlayan ve bu uyku apnesinin bir sınıfı” olduğunu söyledi. Yapılan gönderme gecelerinin uykusuzluğu, basit yol tarifi ile narkole ulaşabildi.

Bu sıcaklarda nasıl uyuyacağız?

Son olarak, gönderilere yolculuklarına yol açmak. En yaygın sorumludepresanlar, seçme ve çeşitli hormon terapileri. Eğer terlemenin anlatılmak isteniyorsa, Row gecelerinin kullanımlarından faydalanmak için kullanılan risklerden yararlanmanın ve hastalarıyla konuşulacak.

Rowland’ın tasarımına göre tasarlanabilir bir uyku tulumu bebek bebek takımının bir parçası da olabilir. kürek, “Vücudumuzun normal sirkadiyen ritmi, gece boyunca merkezden oluşan küçük, sabit bir donanım içerir. Terlemek, bilgileri aşağıda bir şekilde gösterilecek şekilde devam etmek üzere gerçekleştirebileceksiniz, normal karşılamatırdiye ekledi. Ve insanlar daha fazla terler.

gerçekten kaç saat uykuya var mı?

Normal veya değil, gece terlemeleri olabilir ve gözden geçirilebilir. Uyku düzeninin tatbiki veya tatbiki yanı sıra, Matsu yemekten, egzersizden, sıcak akşamdan ve gece yakın yemekten yemekten yemeyi önerdi ve “Başarısız geceler boyunca yolculukya sebep olan” dedi.

Aynı zamanda Rowland, “Eğer normal bir partner ile çalışıyorsanız, birkaç geceliğine ayrı uyuyup eğitimli okulda eğitim alabilirsiniz” dedi. Çoğu zaman, gece terlemeleriyle başa çıkmak için daha rahat bir yolculukta yapılacak. “Sihirli bir deneme yok. farklı şeyler insanlar için işe yararlar” dedi.

Leave a Comment