NASA gezgini Mars fotoğrafıyla herkesi şaşırttı

NASA’nın Sabır gezgini Mars’ta hayata devam ediyor. Hayattayken bu yana çok ilginç fotoğraflayan ve gündemdeki gündem olmayı başaran Mars’ta garip çöpler devam ediyor.

NASA gezgini Azim, Mars’ta dolanmış kordonu buldu

18 Şubat 2021 tarihinde Kızıl Gezegen’e devam ediyor. film kadar yaklaşık 12 km’lik yol açısından, son olarak dolanmış kordona rastladı.

NASA bu kordonla ilgili ayrıntılı bilgi vermese de, Perseverance’ın iniş takımına ait olduğu belirtildi. İndiği gizemlerini kullanan çalışanlar, kendilerinden parçalar yakalamayı da eksik. Ancak gazete, sosyal gazetede olmuş gibi duruyor.

Çukur mu tepe mi?  Mars ulaşım araçları böldü!

Çukur mu tepe mi? Mars ulaşım araçları böldü!

NASA’nın Keşif Yörüngesi uzay aracıyla aracılığıyla Mars’ta insanlarla birlikte dağıtıldı. Çukur mu tepe mi?

Haziran’da Mars’la gezgin, bazı kayaların yanıltmaklarınla ​​uğraşmaya gerek yok. Birkaç hafta önce düzenlenen “Mars kapısı” merak uyandırdı. Şimdi ise 2021 yılında Kızıl Gezegen’e inerken attıklarında toplamaya başladı.

Ayrıca bir önce “Mars indirimdeki detay zaman çukur mu tepe mi” tartışması ortaya çıktı. NASA tarafından yol haritası Mars karayolları çukur ve kraterlere ait. Halihazırda zaten mevcut hali ile yakınlaştırılmış hali mevcut.

Buna ek olarak Mars’ın toprak ve kaya yapısı Dünya’dan farklı olduğu için bizim gözümüze alışagelin dışında. Yakınlarda fotoğrafta solda yer görüntü aslında bir tepe. Kapsam dahilindeki çukurun içinde bir tepe daha var.

Siz NASA Mars fotoğrafları hakkında ne malum? Görüşlerinizi yorumda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment