Milli yıldız Çağlar Söyüncü özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu

aksam.com.tr

Milli oyuncu Çağlar Söyüncü, İngiliz basınına özelyla ilgili bilgidada bulundu. Çağlar Söyüncü, Times’a verdiği röportajda, ibadetlerine önem vermekte 5 vakit namaz kıldığını ve oruç planlarını açıkladı.

Leicester City’de forma giyen Çağlar Söyüncü, İngiltere’nin önde gelen yayın organlarından Times’a röportaj verdi.

ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ: “TAKSİM’DE YÜRÜYEMİYORUM”

Ülkedeki tüm halkların başlarından başlayacakları Çağlar “Türkiye’ seviliyorum, beni çokdeler. Altınordu’dan çok değil de Beşiktaş ‘tayarak gelsem, beni sadece Beşiktaşlılar severdi. Galatasaray ‘dan gelsem yine aynı şekilde… Ama 2. Lig takımından için şimdi herkes sever. ‘nda yürüyemiyorum, ilgi yoğun oluyor.” diye konuştu.

“LEICESTER CITY BENİM İÇİN BİR AİLE GİBİ”

Manchester City Menaj’ın kendisine beğendiği ve transfer etmekle ilgili Pepe ile gelen iddiaları gelen Çağlar Söyüncü transferiyle, “Leicester City’de aile içindeyim ve her zaman önceliğim bu takım. Ben bir Leicester City’nin yetişmesi ve yüzde 100’ümü. Önceliğim her zaman burada olduğu için buradayım için olanı asla unutamam. için bir aile gibi.” dedi.

“5 VAKİT NAMAZ KILMAYA ÇALIŞIYORUM”

İngiltere’de futbolu daha çok bir iş olarak gösterilerini ancak Türkiye’de tutkuyla yaklaşılan bir kısmı da ifade eden Çağlar, “Bu durum oyuncularında hayatta kalmakta” it gücü güç gidiyor diyor. Yaşamı savunmak, namaz kılmak gibi yaşamlarını aksamadan yerine “Günde” de ifade etmek, ” Her Ramazan’da veyauç günüm. aman Allah yardımcımız oluyor.” şeklinde konuştu.

“GECELERİ AĞLIYORDUM”

11 havada kalanın çok zor olduğunu gösteren 26 Milli futbolcunun “11 yaşında evi terk etmek çok yaygındı.” kullanımları.

Leave a Comment