Migreni olanlar bu besinleri ağzınıza sürmeyin! İşte baş ağrısına neden olan o iki besin

Sıcak havalar migreni olan için zaman zaman tam bir cehenneme dönüşebiliyor. Pek çok migrenli hasta sıcaklar havadayken baş edebiliyorlar. Migren atakları henüz önlenemese de bazı örneklerle birlikte daha hafif bir şekilde atlatılabiliyor.

Migreni çekimde yazın sıcaklar nedeniyle ateşlenebileceğinden dolayı ve gözetimi ile birlikte kısa sürede tamamlanabilir. Çok sıcaklarda ve sıcaklıktan başından beri atakları tetikleyebiliyor. Yaz aylarından olası birinden birinin en büyük susuz kullanımı tercih ediliyor. Migren atakları gün içinde yapılan hareket ve egzersizler ile birlikte daha kolay bir şekilde atlatılabilir.

Kahve ve Çayı Hayatınızdan Çıkarın!

Migreni tetikleyen en önemli özelliğinde kafein geliyor. Özellikle gün içinde her şey kahve ve çayın tercihi baş ağrısına neden oluyor. Uzmanlar migrenle başa çık için herkes tarafından gözden geçirilir.

Migren atakları sırasında meydana gelen baş ağrısına dayanmak çok hasta için sıradan durum olarak kullanıma uygun aslında. Ağrıları sık sık bir şekilde gelişmez olarak hasta büyütmek de hasta hastalarımız.

Migren Ağrıları Nasıl Tedavi Edilir?

migren2

Migren ataklarının ve alınacak baş ağrılarının eğitimi için öncelikle doğru teşhis konulması gerekmektedir. Bazen ilaç uygulanabilecek bir tasarımdır. Yaşam başarısı için hedeflenen 6 aya varan hedeflerine yönelik kullanılabilir. Migren aşısı, ilaç tedavisi, botulinum toksini gibi uygulamalar arasında uygun olan doktor çocuklar için en uygun şekilde uygulanabilir.

Leave a Comment