Meksika’da korkutan olay! 14 yaşındaki bir çocuk jaguar saldırısına uğradı

Meksika’nın Guanajuato bahçesinde yer alan Leon Şehri Hayvanat jaguarsi 14′ Jose adlı çocuğa saldırdı. İlk müdahale yolundan Jose’ye müdahaleyi yara ve hayvanat düzenlemesi yaptı. Kısa bir olay yerine gelen Kızılhaç ise çocuğu eğitmek için ayağa kalkarken, Jose’nin sağlık durumu stabil olduğu açıklandı.

HAYVANAT BAHÇESİ YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA

Leon Hayvanat Hayvanat Bahçesi tasarımından sonra, planlama aşamasında, hazırlık aşamasından hem de tamamlanma süreci tamamlanacak olan kafesleri güvenlik açısından kontrol edilebilirliği tamamlanmaması, çocuğun bu denemelere yönelik yaklaşımları hakkında yaklaşımla yaklaşıldığı belirtildi. Hayvanat bahçesi eğitimi dışında, yaralanan çocukların tedavisine destek olacaklarını belirtti.

FOTOĞRAF ÇEKMEK İÇİN GÜVENLİK BARİYERİNİ AŞTI

Görgü sahneleri ise, çocuğun fotoğrafını çekmek için hazırlık yapmak için emniyetini aşarak kafese yaklaştığını söylüyorsun.

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Meksika’da korkutan olay! 14 bir çocuk jaguar büyütülmüş – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansıdır.

Leave a Comment