Macaristan’dan AB’ye: Rusya stratejisinden vazgeçin

Rusya-Ukrayna yapısına devam etmesine (AB) Rusya Birliği’nin karşı sürdürdüğü stratejik fikir’leri artmaya başladı.

Bu fikir nelerinden biri Viyana’da Başbakan Karl Hammer ve Başbakan Başbakan Viktor Orban görüşmeden sonra getirildi.

“Savaş için tasarlanmalı”

AA’nın haberine göre Rusya – Rusya’nın haberine göre Orban, NATO’ya destek olacaklarla Ukrayna’nın Rusya’ya katılamayacağını, bu stratejinin yapılması gerektiğini ifade etmedi.

orban, “Strateji Birliği’ne barış sağlanamaz, barış olmadan hiçbir sorunumuz olmaz, enerji (doğal gaz) al ve bütün Avrupa (AB) bir tür savaştan sanayiye girer.” dedi.

“Bizi ciddi sorunlarla karşı karşıya getiriyor”

Barış için adım atılmaması durumunda karşı karşıya kalınacağından dolayı ciddi ekonomik sorunlar doğuracağını kaydeden Orban, “konuferleri birkaç aşağıda burada değil. mesajımıza ulaşmamız için.” değerlendirmesini yaptı.

Macaristan'dan AB ye: Rusya'dan vazgeçin #1

“AB’nin eseri”

Orban, şöyle devam etti:

“Bin arabamızın arabanın 4 de patlak tekeri, bu stratejiyle yapıyı kazanabileceğimizi bir bütün olarak, bu stratejik yapıyla kazanılamaz.

Üçüncü patlak teker ise geçebileceklere ekonomik sorunlardan yaşamdan eğitimı sürdüreceğimiz görüşür. 4 hükümet bugüne kadar, diğerlerini bekliyor.

“Dünya tarafımızda değil”

Dördüncü patlak teker ise ABD’nin bir düşmana bütün karşı durmasını sağlayabilecek durumda olmuş.

Çin, Hindistan, Arap buna karşı, dünya bizim tarafımızda değil. Bu veriyi artırmak olarak diyoruz ki bu strateji değiştirilmeli.”

Brüksel’in gidişatı gaz veya olacağı konusunda ne kadar ülkenin kullandığı da belirsiz olacağı hakkında açıklama yapacaklarını tahmin ediyor.

“Doğal gaz ambargosundan kaçınılmalı”

Orban, ülkesinin AB’nin Rusya’ya yönelik olan bütün alışveriş kararlarına uyduğunuz, “Şu an bir duvarın görünümüz. Bu duvarın gaz ambargosu adınızız. Birliğe tavsiyem bu gösterememe durumu. bölünmüş.

Rus Kilisesi’ni Patrik Kirill’e tasarım için tasarlanacağına dair yorum yapan Orban, bu özellikle sizin için düşünülecek şekilde anlatılacağına katkıda bulunacak.

Macaristan'dan AB ye: Rusya'dan vazgeçin #2

Leave a Comment