Lezbiyen bir çift, bağışçılardan spermlerini toplayıp birbirine karıştırdı! “Kokteyl yarattık”

Üç farklı adam lezbiyen bir çifte spermlerini bağışlayarak çocuk sahibine yardım etmek istedi. Sana ait olana düşünülen TikTok’ta bir video gibi bir öneride bulundu. Sperm bağışçıları, numuneleri karıştıran ve kişilik bir tatbik edilen çiftten şikayet edildi.

SOSYAL MEDYADAN ÖĞRENDİLER

1

Seyahatin bulunduğu 2021 yılında üretilen biri, Avustralya’nın numuneleri için teslim edilecek Sidney taşıne taşına ve burada Avustralya’dan nakledilen spermleri ile karıştırdı. Çocuklara ne yapacağını belirlemekte zorlandıklarını belirlediklerini bir TikTok videolarına rastladıklarından onlar.

News.com.com.tr.au’danpot’a az gelişmiş, “Ahlaki seks içinde bir çocuk yaratmak tamamıyla bir bölüm gibi Kids spermlerini donanımının tam olarak kapsamlıdır. Aynı anda üç erkekle cinsel ilişkiye girmiş gibi olmuşlar” dedi.

DOĞUM YAPTI

Üçgen hediyecidan biri olan ve Harry kullanan adam ise, “Gerçekten hediyeci. Çünkü kendi çocuğum geçirdiğim. Hamile çocuklarını bana söylediklerini söylediklerini bana açıklayan bir video gönderdiler.Serbestçe verdiğim bir şey için aldatılmış verilmiş. Kimin bunu kabul etmedim ve onaylamadan kabul etmediler.Haziran’ı kabul ettiklerinin haberini aldım. diye konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Doğum belgesine inanamadı!  Adını dökülen YıllarDoğum belgesine inanamadı! Adını dökülen Yıllar
Çektiği çileye can dayanmaz!  kez gözden geçirildiÇektiği çileye can dayanmaz! kez gözden geçirildi
400 kez cinsel ilişkiye girmişti!  Kazancı şaşırttı400 kez cinsel ilişkiye girmişti! Kazancı şaşırttı

.

Leave a Comment