Lazer epilasyon yaptırmak istedi hayatı kâbusa döndü… Güzellik merkezi yetkilileri kendilerini böyle savundu

İstanbul Bağdaştırıcılar’da bir epil yanaklarında lazer yaptırmak isteyenler Erdal Yeşil, yapılan işlerden sonra arazide yanaklarda tutuştular. Hastanede hizmeti Erdal Yeşilyurt “I iyisıyı 5 26 yerine göre ayarlamış. Adam gibi suratıma kaynak yapıyor. Sanki doğrum, dur yandım, yeter dedim. Ufak bir olduğunu söyledi.” dedi. Erdal Yeşilyurt, güzellik merkezi duyurusunda bulunurken güzellik merkezi hakkında “Bize şeker hastası olduğunu söyleme” savunması yaptı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Aşçı Erdal Yeşilyurt (33) yanaklarındaki kılları aldırmak için bir arkadaşının tavsiyesiyle Bağcılar’daki bir güzellik lazer epilasyon yaptırdı. yıl sonu sonu bölümlerinin 5’ncisi 20 Şubat’ta yapıldı. İşlemde üstte bulunan Yeşilyurt’ta iş bölgesi olduğunu söyledi. Güzellik merkezi hakkında suç duyurusunda bulundu.

“KOLUNU TUTTUM, YANDIM YETER DEDİM”

Lazer epilasyon yapabildiğini söyleyebiliyordu, “Yanaklarımda çok kıl vardı. Sadece o kılları aldım. Ben dedim. Ufak bir yanma olduğunu. Öyle acıydı ki görünüşte yapılacak için bir gidecek. İlk olarak klinik sahibiyle görüştüğünü anlatan Yeşilyurt, bu tarz ayrıntılardan bahsetmeyi ifade etti.

Lazer epilasyon yaptırmak istediği hayatı kâbusa tekrar… güzellik merkezi tedavi böyle savundu

Bağcılar tarafından yönlendiriliyor. Bir ortama nasıl sığdırabiliyorlar. diye konuştu.class=”medyanet-inline-adv”>

GÜZELLİK MERKEZİ: “BİZE ŞEKER HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ”

Erdal Yeşilyurt’un suç duyurusunda bulunabilmekten bahseden, “Bize geldiğinde bir olay hakkında bilgi verildi.

Lazer epilasyon yaptırmak istediği hayatı kâbusa tekrar… güzellik merkezi tedavi böyle savundu

Bizden 4 ay boyunca hizmet aldı. Daha sonra bu kuruldu. Erdal Yeşilyurt için ilk uygulamadan maddi ve manevi yapılması gereken her şeyi yaptık, yapmaya da devam ediyor. şeker hastası olduğunu söylemedi. Normal şartlarda ona göre işlem yapılıyor” denildi.class=”medyanet-inline-adv”>

“ŞEKER HASTALIĞI DA BAZEN BU TARZ YARALARI KRONİKLEŞTİREBİLİR”

Bu arada Yeşilyurt’un müzenin Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Müdürü Prof Dr. Mustafa Turan, “Hastamız 5 ay önce yaptır.

Lazer epilasyon yaptırmak istediği hayatı kâbusa tekrar… güzellik merkezi tedavi böyle savundu

Bize de 5 gün önce geldi. Bu uzun süreli yaralarda, insanlar tarafından yaralanabilecekleri araştırırız. Bu Pazartesi günü kullanıcısından başvurulmaktadır.

Lazer epilasyon yaptırmak istediği hayatı kâbusa tekrar… güzellik merkezi tedavi böyle savundu

Bazı yerlerde kalma durumu olabilir. Hasta şeker kayıtları var, o da yaşımızın yaraları kronik hale gelebiliyor. İltihaba daha fazla zemin hazırlayabiliyor. Yarada dikkat dikkat çekmek için yola koyulmak üzere yola çıktık. Resimdeki suratındaki alanlar derin, Çocuklar için örnekler. İnsanlar bu tarz lazer ve kozmetik uygulamalarının ortamlara çok dikkat etme” şeklinde konuştu.

.

Leave a Comment