KPSS sorularını yayınlayan yayınevi sahibi, ÖSYM’den pek çok ihale almış!

T24 Haber Merkezi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, KPSS hakkında yazarken, bir yayınevinin okuryazarlığını okumakla ilgili olarak, “Bu, soruların cevaplarını hazırlayanların sahibi ÖSYM’den başka ihaleler de almış. Ne büyük! dedi.

Ümit Özdağ, KPSS’de sorulan’ın Yediiklim Yayınları’ndan sorulan incelemeden alıntıdır iddiasıyla ilgili olarak ÖSYM açıklamasını yapmaktır. Özdağ’ın ÖSYM’si kapsamında olmamasına izin verilmedi.

Özdağ, ifadelere şu ifadeleri kullanırlar:

“ÖSYM’nin gözden geçirilmesi, hedeflenmesi gereken. Başlamamış. Bunun için da olumlu bir adımmış olması için belki de sadece bu sınavda yapılacak ve bir dersanenin hazırlamış olması gerektiği gibi 16 sınava dahil edilmeyle ilgili bir eğitim değil, 2006 senesinden bu yana değişen sistemleryle FETÖ küçük olmak için küçük ve tarikatların bularda eğitimde olmak için. ve yurttaşların karartmaları ile ilgili çalışmalardır.

Biz Zafer Partisi olarak, uzman tasarımın, bu sınav ve küçük bir sınavla ilgili gözden geçirilmiş yol incelemesi incelemesi ile paylaşacağız. Devlet Denetleme Kurulu tarafından soruşturmanın sadece 16 soruyla kalmamasını, bundan önceki sınavlarda kullanılan yöntemleriyle cevaplandırmanın da uygulamasından umutlu. Bunun da peşinde olması, bu Türk gençlerinin ellerinden alma operasyonudur.

ÖSYM’yi Kasaplar Odası’na bağlayalım, çünkü ÖSYM Türk gençlerinin katlediyor. Yıllardır böyle devam ediyor. Kimsenin bir inancının kalmadığı, gençlerin ile umutlarını yitirdiği bir döneme girdik. hukuk sisteminde sorgulamada olur mu?

Öğreniyoruz ki, bu soruları hazırlayan dersanenin sahibi, ÖSYM’den başka ihaleler de almış. Ne büyük hedef! Hem gençlerin karartıyorlar hem de zenginleşiyorlar. Bu rezalete karşı herkesin ayakta kalabilmesinin ve ‘yeter artık’ demesinin zamanının geldi. Polis, gerçek suçluları yakalasın. Hedefin giden Zafer Partisi’nin önünde engel olmaktan vazgeçsin.

Biz Türkiye’nin devletine ait bir doğaya ait olan camına aşılmaz ama vücuttan atılırken öldürülenlerden siz de hesap sorarız.”

Leave a Comment