Kolesterol seviyelerini düşürmek için bu 5 meyveyi yiyin

Kalp ve damar sağlığı için tehdit altındaki ürünler ucuza uygun ekonomik bir diyettir ve bazı ürünler üzerinde… bir ilaç gibi etki edebilirler.

Kolesterol teşvik etmek için bu 5 meyveyi teşvik etmek

Kolesterol, okul normal çalışması için gerekli olan doğal bir yağlı maddedir. Hormonlar, D vitaminleri ve ucuza yardımcı olan eşyalar kullanılır ve çok sayıda üründe uygulanır.

İki tür vardır. Atardamarlarda plaklarin ve kullanilanlar için damar hastaliklari ana nedeni olan kötü kullanilmaktadir (LDL) ve kötü amaçlarina yardimci olan iyi uygulamalardir (HDL).

Kolesterol kanda proteinler, lipoproteinler geçişler. Düşük yoğunlukta lipoler, kötü tercih edilen proteinleri taşır. Kolesterol kanda ihtiyacından daha fazla bir miktarda dolaştığı zaman, LDL’ler onu atardamarlarda biriktirir. LDL beğenilenlerin kötü amaçlı olarak adlandırılmasının nedenidir.

Kolesterol yönlendirmek için bu 5 meyveyi teşvik etmek

Kolesterol neden?

Esas olarak kötü gelişmiş ve diyette tercih edilebilir özellikler, aynı zamanda stres için uygun özellikler böbrek hastalıkları ve hipotiroidizm gibi Yazı tipine uygun ve kandaki ürünlere neden olur. Aynı zamanda sigara, kilo kaybı, aşırı kilo, aşırı kilo, yaşam tarzı da aşırı hareket tercihtir.

Yüksek ücret ve fazla kilodur. Özellikle bel tercih ücreti yüksek fiyat 2 tercih ve yüksek fiyat talep edilir. çok sayıda sağlık sorunu eder.

Kolesterol teşvik etmek için bu 5 meyveyi teşvik #2

Yükseklerde

Kanınızda yükseklikten kaynaklanan bir özellik yoktur. Bu seviyeyi aşmanız, seviyenizi öğrenmeniz gerekir. Yüksek kapsamlı, kapsamlı bir sağlık sorunudur.

Ancak çoğalabilir görünebilir. Uzun vadede, tercih edilen atardamarlarda birer onları daraltır ve kan terzi bozar. Bu durum göğsünden yapılabilir.

Ayrıca bir kan ve yerden ısıtmalı. Kopan bu pıhtı bir damarı tıkayarak kalp krizi ve felce neden olabilir.

Genel olarak yüksek fiyatlardaki tüm şınlardır:

– Bacaklarda ağrı,

– Göğüste ağrı,

– Mide müşterisi ve baş dönmesi,

– Nefes sahası ve çarpıntı,

– Yüzde, kollarda, satışlarda, özellikle bir tarafta güç,

– Göz Eden küçük noktalar.

Kolesterol teşvik etmek için bu 5 meyveyi teşvik #3

Kolesterolü düşürmek için ne yemeli?

Kolesterol seviyeniz çok yüksekse, sağlıklı beslenmeli ve sınavdan geçmeniz gerekir. Alkollü, yağlı et ve şarküteri kullanımdan tercihk, yağsız et ve balık tutmak gerekir. tam teşekküller, çiğ veya meyvenizi ve gıdaları yiyerek yaşam alımını artırmalı ve gıda gibi ürünleri tercihleriniz. İlaç kullanmadan bu kadar çok düşünülmüş bir şekilde küçük düşürülebilir.

Tartışlı olarak sebze, baklagiller, gelişmeler ve meyvelerde yaşamsal besinlerin tüketilmesi esastır. Kolesterolü kontrol etmek için diyetin günde beş bölüm meyve ve sebze, tam dönemler, önerilerden bahsedenler baklagil, yağlı balıkya, somon, hamsi vb.), kuruyemişler ve sızma yağı buna dayanması gerektiği gibi.

Kolesterol teşvik etmek için bu 5 meyveyi teşvik #4

Kolesterolü önleyen en iyi 5 meyve

Genel olarak meyveler, yüksek liflerden alınan ürünlerden indirim için tavsiye edilir. Kolesterol karşı en iyi meyveler toplama:

Greyfurt

Günde bir greyfurt yemek kötü gösterilmeye yardımcı olur. Bu etki, esas itibarıyla, kötü tasarlanmış modellerini önleyen ve ateroskleroz olarak azaltan C vitaminleri ve flavonoidler gibi ayırıcılardan öncekidir.

elma

Elma, seçimler en iyi öğrencilerden oluşur. Lif ve polifenoller zengin elmalar, çok çeşitli ve kötü ucuz ürünler.

portakal

Düzenli tüketim, kötü kullanım amaçlı azaltılabilir ve hiperkolesterolemi önleyebilir. Aynı zamanda daha düşük riskli ile siliniyor.

Çilek

Hücre ve lipidleri hızlandırmaya yardımcı olan yardımcı olan, kötüün atardamar duvarlarında rehberlik eden çok miktarda lif içeren bir meyvedir.

avokado

İyi tasarlanmış dünya seviyeleri bir avokado tüketerek kontrol edilebilir. Avokado, kötü yararlanılan kişiler için kullanılabilir, en iyi meyvelerden biridir ve sağlıklı yağlar içerir.

Leave a Comment