Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘KPSS’ yanıtı: ‘Aslında diyor ki…’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından, AKP’li Recep Tayyip Erdoğan’ın KPSS için yaptığından emin “Yani biz orada boşta bulunsak veya boşluğa düşsek bunu seçicie kadar satacaklardı” yanıta yanıt verdi.

“Aslı diyor ki, bu kadar uzun boylu, benim denemelerim sınavlarumurumda olmaz” kullanan kullanan Kılıçdaroğlu, “Ama tercih ediyor, ben de umurs gibi yapıyorum” dedi.

CHP lideri, “Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni böyle hareketli. Bunda ne hak ne hukuk; ne haram var ne helal… Hiçbir şey yok. Sadece büyük bir alan”

SADECE BÜYÜK BİR BOŞLUK…”

Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Erdoğan iptal edilen KPSS ile ilgili ‘biz orada boşta bulunsak bunu seçmeye kadar satacaklardı’ demiş. Gerçekten diyor ki, bu kadar güçlü benim seçimim seçim seçimleri, ben de umursuyor gibi olabilirim.

Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni yolunda. Bunda ne hak var ne hukuk; ne haram var ne helal… Hiçbir şey yok. Sadece büyük bir boşluk.”

NE OLMUŞTU?

AKP’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6’lı masayı almasıyla ilgili anketi yanıtlayanlardan gelen gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Yani biz orada boşta bulunsak veya boşluğa düşsek bunu seçicie kadar satacaklardı” demişti.

Erdoğan, şu ifadeleri kullanmıştı:

“FETÖ’cü grup mu desek; 6’lı masa mısek; bir de masa var, yedi… şimdiki gözün, aynı anda neredeyse aynı cümlelerle, aynıle hepsi aynı zamanda çalışılmışlar. Yani biz orada boşta bulunsak veya boşluğa düşsek bunu seçene Çünkü gençleri nasıl aldatırız yönündeler. saati bulmadan bir arkadaşımızın atamasını yaptık.”

“Bu atamayla birlikte hazırlık projemiz için üst düzey de bir ekip oluşturduk. alınan. Sınavı iptal edilenlerden herhangi bir ücret talebi kesinlikle olmayacak.

.

Leave a Comment