Kendisinden 23 yaş küçük bir erkekle birlikte! ”Annesi sansalar da, nefret etseler de buna değer…”

Bir öğretmen olan, 26 yaşında olan Rachel’ın ardından bir flört ürününe katıldı. Yaş tercihlerini değiştirmesi, Alex’in yaşından bir kadınla çıkmayı öğrenmek için yaşını yükseltmişti. Bu sayede tanışan ikili daha ilk sohbetlerinde ruh eşi gibi mekanklerini anlattı.

KOLAY OLDU

çift2

Ancak çift için flört etmek, ikisini de farklı yaşamak için çok kolay olmayacak. Alex 3000 kilometreden daha uzakta, New York’ta yaşıyordu. Bu problemler farklı çözümler için çözümler. Rachel’dan bir kaçamak oladuğunu düşündüğünü ve görüşmeye dönüşmesini beklemediğini anlattı. Ancak onu güzel ilerleyince Rachel Alex’e Teksas’a taşınıp yaşayacağını teklif etti. bir işi olduğu için onun şey çok kolay oldu.

AİLESİ KABUL ETMEDİ

flört

Alex ve Rachel çok farklı yaşını zar zor etse de, bu yabancılar için geçerli değil. sık sık ne kadar benzedikleri kullananların çoğu, zaman anane oğul sanıldıkları ancak buna bağlı oldukları belirtildi. Ancak ailelerine gelince durum böyle olmadı. 22 ve 19 yaşlarında Rachel kuçüğü bu fikri benimsese de, büyük oğlundan çok tepki aldı.

”BENİ OLGUNLAŞTIRDI”

Alex, yakın zamanda Rachel’ın yıl taşındığı Austin’de kendine bir yer bulamadan önce bir Rachel ile iletmişti. Genç adam, onun kalkmasına yardım etmek ve çiftin bir yeniden başlamayı yeniden gözlediklerini söyledi. Kalbi olan yaşlı bir kadın örneğini kendi içinde yaşadığını, kendisiyle görüştüğünü ve büyüttüğünü anlatıyor, aslında böyle bir fetişi örneğini anlatıyor.

‘CİDDİ VE KARARLI’

yaş farkı1

İkili, yakın çevrenin çok özel olduğu ve bir aile için uzaktan anlattık. Anne olamayacak olsa da, farklı yollardan çocuk sahibi olmayı bile düşündüklerini söyleyebilir çift, ciddi ve bir şekilde bir şekilde ve çok mutluklerini söyledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Güzellik rutini şaşkınlık!  “Adet kanımı yüzüme...”Güzellik rutini şaşkınlık! “Adet kanımı yüzüme…”
Kayınvalide!  Damat düğün günü gelini terk ettiKayınvalide! Damat düğün günü gelini terk etti
Cesur pozu!  Banyoya girmeden önce önce paylaştırıldıCesur pozu! Banyoya girmeden önce önce paylaştırıldı

.

Leave a Comment