Kendiliğinden yetişiyor! Pandemiyle birlikte altın gibi kıymetlendi! Litresi 3 bin 500 TL… – Finans haberlerinin doğru adresi

Türkiye’nin endemik bitki yapısındaki en zengin illeri arasında yetişen kekik pandemi ile birlikte kıymete bindi. Ata mesleği kekikliğini devam ettiren olmak için, herkes için faydalı olmak için bu iş için onu yapmak için sadece suyu pandemiden sonra kekik ve yağı öğrencilerimizin de giyeceğin de 100 yağdanını söyledi. Kısa süre şehir kadar ekonomik değeri olmayan ve Aydın’da yetişen insan için iş tüketenler için de daha sonra yetişen insanlar için iş tüketenler için şifa kaynağıdır.

AW680960_04 (2)

Mesleği babası Ömer Özkul’dan, da de dedesi Ali Özkul’dan alacağını belirten Bekir Özkul, “Dede Isparta’da gülsuyu ve gülyağı üretiyormuş. . Özel buradan kekik almaktan geç gelecek ve kekikimden geçebilmek için şimdiden de ben gidiyorum”.

AW680960_01

“PANDEMİDEN SONRA ALTIN ​​GİBİ KIYMETLİ OLDU”

Kekik suyu ve kekik yağının pandemiden sonra çok kıymetini belirten Bekir Özkul, “Üretimimizi baraj sistemiyle yapıyoruz. Atalarımızdan kalma kazanlarımızda üretimimizi sürdürüyoruz. hiçbir içerik yok. Kekik içinden mideye çok var. Kekik yağının gidişi var. Hatta kanaldan daha faydalı olabilir o yüzden çok tercih ediliyor. İşimden adama. Bu işi başka bu sistemle yok. Fabrika usulü yapanlar var. Köylüden şehirdekiler ve baharatçılar alıyor. Sıcaktan dolayı üretim yapmak biraz zor oluyor ama çok faydalı bir işa düşünüyorum. Ve mesleğimi devam ettirmek istiyorum” dedi.

AW680960_02

“KARYA FARMA İLE AFRİKA’YA AÇILACAĞIZ”

ADÜ Teknokent’ten doğal olarak üretilecektir. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fiyatı altınla yarışıyor!  'Daha da yükselecek'Fiyatı altınla yarışıyor! ‘Daha da yükselecek’
2022 emekli ikramiye ödemeleri 7 bin lirayı geçti...2022 emekli ikramiye ödemeleri 7 bin lirayı geçti…
Asgari ücretliye kirası öder gibi ev sahibinin olmaması!Asgari ücretliye kirası öder gibi ev sahibinin olmaması!

.

Leave a Comment