‘Kendi sahamızda da güzel bir sonuçla tur atlarız’

Erdinç Sözer ekibi, orta saha oyuncularından Serdar Gürler ile maçın oynanacağı Kopavogsvöllur basın toplantısında görüşda bulundu.

Zorlu bir rakibe karşı mücadele edeceklerinian Sözer, “Netanya’ya karşı çok güzel bir sınavı atlattık. Şimdi Breidablik’e karşı oynayacağız. Ligin lideri, 15 maçta, oyun sistemi belli, takım güçlü, yüksek bir pas oyunu ve hücum oynuyor. Biz Hazırk. Kendi sahamızda bir maçımız daha var. Ondan sonra bizim düşünmemiz gerekiyor.” kullanımları.

Takımdaki oyuncularla ilgili bilgi veren Erdinç Sözer, “İki oyuncumuz yok. Nacer Chadli ve hastalık durumundan Berkay kadroda değil. Ancak bu maça çok yakındayız. Maçtan hızlı bir şekilde bir şekilde hazırlanmamız gerekiyor. şeklinde konuştu.

İkinci turda eledikleri Maccabi Netanya’ya “farklı oyun anlayışına sahip bir “olacakla” oynayacaklarını çizen Sözer, “Çok farklı bir maç bizi yapacak. futbol oynayan bir takımla karşılaşacağız.Kadromuza, oyunumuza güveniyoruz. Yarın bunu sahaya yansıtıp, maçı istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Leave a Comment