‘Katledilecek kişi Esin Şenol olmasa salıverilir miydi?’

Gazi Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Prof. Dr. Esin Davutoğlu, ölümle tehdit eden ve sosyal insanlarla görüşmeye doktor olarak Mustafa Yücel’in Şenn’den sonra askere isyan etti.

Davutoğlu Şenol, “Dün telefonda ‘Ben artık buralarda duramam’ diyen ağlayanlar mecali olmayan annemler. Beni korumak için kalkıyor. Senin gibi bir doktordan ne istediler? Ne istiyorsun? Katledilecek kişi Esin Şenol olmasa salıverilir mi?” dedi.

“SALIVERİLİŞİNİ ŞU SÖZLERLE DUYURDU; DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Davutoğlu Şenol, konuyla ilgili sosyal medya hesabında mesaj zincirini paylaşarak şunu rica ediyoruz:

“İpucu; 29 Temmuz 2022. Bir bilim insanı, bir kadın, bir hekim. Hiç tanımadığı bir kişi, bilime düşman olduğu için katledilmekten öldürmekten kurtuldu. Esat Polis Merkezi, titiz bir çalışma ile kısa sürede başarısızi buldu, teslim etti. Başarısız olursa, tutuksuz yargılanmak üzere salıverildi. Salıverilişini şu sözlerle ‘Durmak yok yola devam.’ ilan edildi. Elinde öldüreceklerini söylüyorlar, ilk kişi Ankara’daki sarışın olduğunudu. şimdi karşılığı yok diyor.

Saat cinayeti nasıl yapacaktır tweetlerini atıyor, hepsi emniyette dosyada. Delil karartma; Sahte diploma ile doktor olduğunu iddia ediyor. Ses kayıtları ile kanıtlı sahtekarlık. Katledeceği ile ilgili mekanizma, zamansızlıkları ile dolu sahte haber üretip yayıyor. Hala bu kişiye verilen alkış tutanlar, suına tükürdüm partisin kurucu, sahte psikolog, transfötik psikolog, bir seri cinayetin destek bekleniliyor.

“KATLEDİLECEK KİŞİ ESİN ŞENOL OLMASA SALIVERİLİR MİYDİ?”

Dün telefonda ‘Ben artık buralarda duramam’ diyenlere mecali olmayan annemler. Beni korumak için kalkıyor. Senin gibi bir doktordan ne istediler? Ne istiyorsun? Katledilecek kişi Esin Şenol olmasa salıverilir mi? Mustafa Yücel tutuklansın.”

Leave a Comment