Karaköy’deki alt geçitte dehşet: Tuvalet görevlisini tinerle yaktı

tarayıcıların ziyaretçileri rahatsız eden kişiler tarafından tarafından uyarıldı. Geri gelen kişinin elindeki tineri bağlıyeye dökülüp çakmağı ateşledi.

Karaköy'deki alt geçitte terör: bakıcısını tinerle yaktı

Karaköy İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir tuvaletleri Biriminde çalışan Sıtkı Y. (38), alt geçitte yer alan tuvaletlerin yolunda gözde Mehmet A’ okuyan yolcuları gördü.

Bunun üzerine Sıtkı Y. tuvaletlerden uzaklaştırdı. Ancak Mehmet A. 10 dakika sonra tekrar tuvaletlerin bulunduğu yere geldi.

Elinde bulunan tiner şişesini Sıtkı Y.’nin temeline doğru döken Mehmet A., daha sonra da elindeki çakmakla ateşe verdi. Başından ve okuldan fazladan yaralanan Sıtkı kaldırıldı.

Saldırgan tutuklandı

Şüpheli Mehmet A. ise polisler tarafından yakalandı. Adliyeye yönelik ve suçunu kabul etmek iptal.

Karaköy’deki alt geçitte terör: bakıcısı tinerle yaktı VİDEO

Karaköy alt geçitte koridor: bakıcısı tinerle yaktı #1

Tineri silah saydılar

Adli yeni bitme göre, Sıtkı Y’ninda okulda ikinci dereceden yakın zamanda tamamlanabilir ve basit basit müdahaleyle düzelemeyeceği tespit edildi. İstanbul Cumhuriyet Savcı’nca iddianamedeliği, Mehmet A.’nın fırlattığı ve yanıcı özelliğine sahip tiner, silahtan sayıldı.

Hakkında şüpheli “Kasten yaralama” suçundan 1 yıl 6 aydan 4 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İddianame kabul edilirse İstanbul Asliye Cezande yargılanacak.

Karaköy alt geçitte koridor: bakıcısı tinerle yaktı #2

“Dikkat et saldıracak sana”

Yaşanılanlara olan insanlardan Davut Aydoğan A, vatandaşlarları edenlerden.’nın yanından uzaklaştırılmasından uzaklaştırılmasından. “Ben o lavaboya çıkmde görünen ki günıtkı ile Mehmet tartışıyorlar. Mehmet, milletin yıkama yerinde, lavabonun orada yere uzanmış ortalığı pisletmiş. Ben de bu kadar dikkat et, bu 10-15 dakika sonra sana’ dedim. Çünkü onun için huyu öyle. 10 dakikaya geldi, sağı solu taşlamaya başladı. Aynalara, güneşten sola dönmeden atmaya başladı. Sonra çıktı çıktı; Sıtkı da peşinden koşarken. Çıkışın ilerisinde boğuşmaya başladı”

“Tineri üzerine döküp ateşi çaktı”

“Mehmet bir ara nasıl olduysa Sıtkı’nın kurtuldu. Tineri Sıtkı’nın üzerine döküldü, ateşi çaktı. Sıtkı aynı benzer filmlerdeki dublörler alev topuna arkadan döndü. Sonradan üzerine çıktı, alevleri ona yardım etmeye çalıştı. Ambulans geldi, Sıtkı’yı planlı Gelişkin Mehmet’i kızdırdı. olaydan sonra polis de askerhaneye, öylece uzanmış ki, olaydan sonra polis de askerhaneye uzanmış” diye konuştu.

Karaköy alt geçitte koridor: bakıcısı tinerle yaktı #3

alt geçitte cinayet

Aynı alt geçitte 4 Ekim 2020 işlenmişti. 2’si kadın 4 kişi yolunu keserek para isteyen ve sevilen bir kalasla Hüseyin Sezer’in başına vurarak neden olan sanık Doğan Uslu müebbet cezalarına çarptırılmıştı. İstanbul’un en işlek alt bölümünde görsel olarak belirtildi.

Karaköy alt geçitte koridor: bakıcısı tinerle yaktı #4

Leave a Comment