Jambonlu bir sandviç yedikten sonra hayatı kabusa döndü! “Yatalak oldum, 5 yıldır durmadan gaz çıkartıyorum”

İngiltere’nin Birmingham’da yaşayan 46 kişilik Tyrone adlı bir adam 2017 Noel tatilinde yemek takımıyla birlikte bir dükkanda yedi. Pazar yerindeki bir seyyar tezgahtan satışta bir ömür kabusa dönen adam, 5 yıldır sağlık sorunlarıyla tartışıyor. 2017 yolculukları Noel’ini takip eden 5 hafta boyunca olan tek bir adım dahi at at des, salmonella tutulamayan Pra’ya yakalandı.

DAVA AÇTI

Prades’in o üretimden beri kontrol edilemeyen şişkinliğe sahip olduğunu ve gaz çıkartmadan duramadığını söyledi. Gerçekleşmenin toplum içinde toplum içinde utandırdığını ve geceleri onu heyecanlandırdığını, yemeklin tezgahına 200 bin sterlik dava açtırdı.

Prades avukatı Robert Parkin’i aşırı gazdan çok rahatsız ediyor ve bu da utandırıyor. Semptomlar yemek yemekten birkaç saat içinde başvurmadan. İlk olarak bir çocuğun küçüklüğüne maruz kalınabilir. Semptomların düzeni değiştiriyor.” dedi.

TEZGAH KAPATILMİŞ

Avukat Parkin aynı zamanda İngiltere Halk Sağlığı soruşturmasının ardından söz konusu tezgahın kapatıldığını iddia etti. Pazardan satın alınan alandan satın alınan sözlere ekleyen Parkin, eşyanın tazminar talebinden söz ettiğini söyledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kiraladığı arabadan garip bir koku aldı!  Dünyaya inanamadıKiraladığı arabadan garip bir koku aldı! Dünyaya inanamadı
Hemşirenin tulumu uygunsuz bulundu!  “Vücut şeklim bu”Hemşirenin tulumu uygunsuz bulundu! “Vücut şeklim bu”
Hep aynı şeyi yapıyor!  yatakta eğitiminHep aynı şeyi yapıyor! yatakta eğitimin

.

Leave a Comment