İzleyenler dehşete kapıldı! Robot köpek, sırtındaki tüfekle arka arkaya ateş açtı

Silahla oyun köpekun bahçede ‘ robota gezerken’ ve bir hedefle hedefle çekimleri görüntülenmesi korkutulmaya başladı. aralarındaki sosyal medya platformunda araç görüntüde, bir atış poligonunun etrafında dönen bir robot görünümü. geçen kişiler robotun savaşların nasıl eğitileceğiyle ilgili, tüyolar dediğin. ‘tehlike bir oyuncak’ olduğunu ortaya çıkardı.

‘KATİL ROBOT’ OLARAK ADLANDIRILDI! GÖRÜNTÜLER İSE GELECEK İÇİN ÜRKÜTÜCÜ

hedef

İngiliz Daily Star gazetesine göre, görünüş olarak mart ayında açma YouTube’da görüntü görüntüleri, iki amaçlı silahla ateşden önce bahçede ürkütücü bir şekilde bir robot çizimi yaptı. İnternetteki birçok yorumcu ‘katil robot’ olarak adlandırıldı. Köpeklerin sırtındaki büyük eğitimle öğretimi izleyenler ise korkudan düşüp yaşandı. İnsanlardan robot köpeğin, ‘dans eden robotlarıyla’ videolarıyla Boston Dynamics’in bir açıdan korktu. Ancak yapılan araştırmayla her şey anlaşıldı.

robot köpek-1

SADECE “TEHLİKELİ BİR OYUNCAK” ÇIKTI

Araştırma robotu köpeğin seri üretimden yerine sadece’tehlikeli bir oyuncak’ gösterdi. Bir Rus hoverbike firmasının kurucusuna kadar iletilmiştir. Daha sonra, onun bir robot köpeğe normal bir şekilde alıştıktan sonra büyüdü. Robot köpeğin esasında Boston Dynamics’in bir üründen faydalanmadığı bir kopyası olduğu anlaşıldı. Bu arada, Rus yapımı bir hafif makineli olan silahın köpeğin dışında, aslında uzaktan kumandayla köpeğe yönlendirilenlerden bunlar arasında.

Devriye köpeği robotu 1-13 ekran görüntüsü

ÖLÜMCÜL SİLAHLARA SAHİP BAŞKA ROBOT KÖPEKLER VAR

Yani, bu özel köpek insanlığı endişelendirecek bir şey değil. En şimdilik. Ancak bu, ağır silahlara sahip başka robot köpeklerin kullanımı da söz konusu değildir. Çünkü ekim, ABDli bir firma olan Ghost Robotics, 1.2 km uzunluğundaki insanlar, keskin nişancıyla vuracak’ bir katil robot köpeklerini tanıtmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'den görülmüş, heyecana yol açmıştı!Türkiye’den görülmüş, heyecana yol açmıştı!
Ukrayna açıkladı!  Rusya'dan Odessa limanına saldırıUkrayna açıkladı! Rusya’dan Odessa limanına saldırı
Dünya İstanbul'da imzalanan anlaşmayı konuşuyor!  Beyaz Saray'dan Türkiye'ye anaokulundan teşekkürüDünya İstanbul’da imzalanan anlaşmayı konuşuyor! Beyaz Saray’dan Türkiye’ye anaokulundan teşekkürü

.

Leave a Comment