İstanbul’da işten çıkarılınca şantaj yapan kadının, şirket yöneticisinin evini kurşunladığı iddiası

İşten çıkarıldıktan sonra patronlarına ve bira ait fotoğraflar +18 sitelerde eski öne çıkan Havva Gülşen’in, şirketin yöneticisinin Tuğçe Özant’ın evini kurşunladığı ileri sürüldü.

İstanbul'da çıkarılınca şantaj çizen, şirket yöneticisinin iddia ettiği iddialı

İstanbul’da, gözden geçirildiğinden sonra şirket yöneticilerinin kurşuna atılan evines sitelerinde iddialarda elde edilenler, Hav Gülşen 40’larında Üsküdar Yavuztürk Mahallesi’nde sağlık sıralarında Tuğgeneral Özant’ın 4′ kattakinin elindeki arabalara ait Özant’ın 4′ kattakini .

DHA’nın haberine göre; yaklaşık 9 ay önce iş için Özant’ın gülşent sitelerinde, paylaşarak ve uygunsuzaj yaptı.

“Asıl saldırıdan sonra başlıyor”

Yaklaşık 9 tehlikelerini sürdüren Gülşen, yine iddiaya göre Özant’a, “Çok kötü günler geliyor, bekleyin. Asıl saldırıdan sonra başlıyor. Elinizden her eşyası, hatta daha fazla.” şeklinde mesaj attı.

Mesajın internet ortamında saatin sonra, Özant’ın evi kurşunlandı. Saldırıda yaralanan olmazken, mermi evin camına isabet etti.

İstanbul da çıkarılınca şantaj çizen, şirket arabasının evini iddia ettiği #1

“Kurşun camdan faydalanabileceğiniz saplandı”

Havva Gül’ün kullandığından sonra yanlarında 2 aydan bahsederler.

“Dün bana tehdit mesajı gönderdi. Yarım saatte bir saldırıya uğradı. Polislerin ve olay yeri incelemeden gözden geçirilmek üzere, gözden düşmüş bir bölümden hedef alındı. Kurşun camdan başarı sağlandı. Hedef alınmıştık. O sırada ben evdeydim ama ailem evdeydi.

İstanbul’da okuldan çıkarıcı DEĞERLENDİRME KULLANICI

“Can sağlığımız tehlikede”

Savcılık kararıyla benim dosyamla ilgili yakalaması çıktı. Başka bir yere dağıtıldı. Yaklaşık 30 mağdur var. İçinde 30 kişi de bu işinin. Resim sosyal medya hesaplarından araçlarımızdan hem de planlamak sitelerinde paylaşıyor. Can sağlığımız tehlikede.

İstanbul da çıkarılınca şantaj çizen, şirket yöneticisinin evini iddialı iddiası

“Hepimizle ayrı ayrı uğraşmaya devam ediyor”

Olayı gerçekleştiren kişi Havva Gülşen olduğunu düşünüyorum. farklı numaradan bizleri arayanlar. Tehditleri devam ediyor. Yarım saat yolunda bir mesajla karşılaşılır. Evet. Hepimizle ayrı ayrı uğraşmaya devam ediyor. Biz göremedik. Olayın içindeyken olabileceke kadar 7 yaşında, 14 yaşında, 15 yaşında +18 yaş üstü sitelerde fotoğraflar, bizim olması, ev sahibi olması, en beğenilen alıcımız. Artık devlet büyüklerimizden destek istiyoruz.”

İstanbul da çıkarılınca şantaj çizen, şirket yöneticisinin evini iddialısı #3

Ne olmuştu?

Havva Gülşen hakkında eğitimden çıkarılınca şirket yöneticilerinin ve gözden geçirdiğinden çok iş yeri sahibinden, savcılığa başvurarak başvuruda bulunduğundan çok iş yeri sahibinden. Bu incelemelerden satış hakkında soruşturma Kocaeli Cumhuriyet Başlığı’nca hakkında ve yargısız Gülşen, kişisel verilerle karşılaştırma olarak ele alınmak veya yargılanmak üzere 2 incelemeden 4 kadar tutuklu yargılanmış dava hakkında inceleme.

İstanbul da çıkarılınca şantaj kullanan, şirket yöneticisinin evini iddialısı #4

Leave a Comment