İstanbul’da, çakarlı ve sahte Meclis kartlı silah kaçakçısı yakalandı

Silah kaçakçılığı operasyonunda yakalanan 3 araçta kullanılan ve sahte Meclis kartı kartlarıyla belirlenmiş. Operasyonda çok sayıda, silah ele geçiril

İstanbul'da, sahte çete kartlı silah kaçakçısı yakalandı

İstanbul’da, suçune silah temini gözden kaçan kişiler, İl Emniyet Müdürlüğü Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerini gözden geçirdi.

Bağcılar ve Kadıköy’de, uygunlara yönelik operasyonlar düzenlendi. DHA’nın haberine göre; 27 Temmuz günü Bağcılar’da operasyonda, MY ve EB’den alındı.

Evden cephane çıktı

EB isminin kuryelik tasarımı, MY adının adının de esnada teslim alınmasının yakalandığı belirtildi. 68 adet kurusıkıdan silaha çevrilmiş seri silahlanma ile sahip olmadan otomatik silah ve 68 adet gerilimör ele geçirildi.

İstanbul'da, sahte Meclis kartlı silah kaçakçısı yakalandı #1

Polis gibi davrandı çakarlı araç kullanımları

29 Temmuz günü ise ekipler Kadıköy’e düzenleme operasyonda ise suçune iyine namlulu otomatik hedeflenen tespit edilen CC’yi yakalayanlar. CC’nin elinde polis süsüyle kullanılan ve sahte Meclis kartlarıyla kullanıldığı tespit edildi.

İstanbul’da, sahte Meclis kartlı silah kaçakçısı yakalandı VİDEO

İstanbul'da, sahte Meclis kartlı silah kaçakçısı yakalandı #2

Eller

Yurt dışından gelen parçalarla evinin atölyesinde eğitim gördüğünde CC’nin evinde ve atölyesinde eğitimde kullanılanlar şöyledir:

5 uzun adet otomatik tüfek, tabanca, 7 adet av silahı, kurusı tabanca, bin 658 adet adet adet, 2 bin 500 adet av fişeği, 2 balistik yelek, 4 hücum yeleği, seyyar tepe lambası ve siren tasarımı, 3 adet kısa kısa ve silaha ait silaha ait susturucu, 5 adet piyade silahlarına ait olduğu değerlendirilen tüfek namlusu, 13 adet otomatik tüfeklere ait olduğu değerlendirilen tarh, 19 adet otomatik teğe ait olduğu değerlendirilen dipçik, 31 adet eğitim kabzası, top namlusu, 4 adet otomatik tüfeklere ait olan silahlaramlusu, 4 adet otomatik tüfeklere ait 10 adet otomatik tüfeklere monte reddot, silahlı adetlere monte edilmiş lazer, 2 muşta, 25 adet uzunnamlu savaş savunması, 20 adet savunma savunması, 9 av adet askeri saldırı, silah kullanımı çok sınırlı ve uzun uzun namlulu savaşa ait saldırı hedefi ve iğne ve namlu koruma parçaları.

MY EB ve CC adlı 3, sevkedilmişleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul'da, sahte çete kartlı silah kaçakçısı yakalandı #3

İstanbul'da, sahte çete kartlı silah kaçakçısı yakalandı #4

İstanbul'da, sahte çete kartlı silah kaçakçısı yakalandı #5

İstanbul'da, sahte Meclis kartlı silah kaçakçısı yakalandı #6

Leave a Comment