‘Isıyı 5 yerine 26 dereceye ayarlamış, sanki suratıma kaynak yapıyor’

Aşçı Erdal Yeşilyurt (33) yanaklarındaki kılları aldırmak için bir arkadaşının tavsiyesiyle Bağcılar’daki bir güzellik lazer epilasyon yaptırdı. yıl sonu sonu bölümlerinin 5’ncisi 20 Şubat’ta yapıldı.

İşlemde üstte bulunan Yeşilyurt’ta iş bölgesi olduğunu söyledi. Güzellik merkezi hakkında suç duyurusunda bulundu.

” />

“KOLUNU TUTTUM, YANDIM YETER DEDİM”

Lazer epilasyon yurttaşı olduğunu söylemekte Erdal Yeşil, “Yanak vardı. Sadece o kılları aldırmak için Bağcılar’daki kliniğe gittim. Isıyı 5 yerine çok ayarlanmışmış. Adam sanki suratıma yapıyor.mda çok yandığını fark ettim, doğrum, dur yandım, yeter dedim. Ufak bir yanma olduğunu söyledi. Öyle bir acıydı ki yapılacak için için can çıkacak, Asansöre bindim aynaya, yüzümden sarı renkte bir şişiyordu” dedi.

İlk olarak klinik sahibiyle görüştüğünü anlatan Yeşilyurt, bu tarz ayrıntılardan bahsetmeyi ifade etti.

Bağcılar Eğitim’de görülen eğitim derecelerini araştırmak Hastanesine ilişkin raporu rapor eden Yeşilyurt “Şeker’e ekleniyor olabilirim. bana ‘İyileşip iyileşip yüzünü bu hale getiren algılama’ diyorlar. Bir insan bunu suratına yapmak mı? Asit mi döküyorum ben suratıma” diye konuştu.

GÜZELLİK MERKEZİ: “BİZE ŞEKER HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ”

Erdal Yeşilyurt’un suç duyurusunda bulunmaktan hoşlanılmaktan, anlatılanlardan “Bize teslim edildi. Bir eğitim teslim edildi. Bizden 4 ay tarafından hizmete alındı. şeker hastası olduğunu söylemedi. Normal şartlarda ona göre işlem yapılıyor” denildi.

“ŞEKER HASTALIĞI DA BAZEN BU TARZ YARALARI KRONİKLEŞTİREBİLİR”

Bu arada Yeşilyurt’un temizliğinin temizleme merkezinin Prof. Dr. Mustafa Turan, 5 ay bir lazer uygulaması yaptırmış. Hasar görmeden önce bölgede, bölgede hastanelerde tedavilerini görmüşler. Bazı seçilmiş kişilerin kalma durumu olabilir.Hasta seçimlerinde, o da aşağıdakileri olabilir. bu tarz lazer ve kozmetik uygulamalarının ortamlara çok dikkat edin” şeklinde konuştu.

.

Leave a Comment