İş Bankası Para İhtiyacı Olan Kişilere Anında 5000 TL Veriyor! Birçok Ayrıcalıktan Faydalanın

İşCep’ten İş Bankası müşterilerinden olan ayrıcalıklardan faydalanmaktan yararlanılmaktadır. İşCepten İş Bankalı olan kazanan’ya devam ediyor. 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans ve daha ayrıcalıklı ile İş Bankalı en hızlı ve dijital yol İşCep’te pratikler.

İş Bankası Para İhtiyacı Olan Kişilere Anında 5.000 TL Veriyor!

İş Bankası parası olan kişilerden 5.000 TL verme hakkını verecek. İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan ve kredi başvuruları kullanıcı talep edebilecek. Her müşteri kampanyadan sadece bir defa faydalanabileceksiniz. Kampanya kapsamında; faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlı. Beş aydan farklı vadelerde ve 5.000 TL’lik aşırı kullanıma yönelik faiz uygulanacaktır.

Kampanya İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi verilmesi konusunda başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için, kullanılacak taksitli avans 300 TL ile 5.000 TL arasında gerçekleşecektir. Kampanya doğrultusuna; onun kullanıcılarını kullanmak için kredi başvuruları onaylarını takip eden yedi gün içinde yapılacak kampanyadan faydalanılacak bir sene boyunca yapılacak. Kampanya kapsamında olan kartlara baktığımız zaman: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariç).

Ayrıcalıklılıktan Faydalanın!

Nakit para yanındanın yanında İş Bankası indirim avantajları da sunuyor. Müşteriler giyim, aksesuar, market, akaryakıt ve e- ticaret alışverişlerinde %10 indirim fırsatı yakalıyor. 31.08.2022 içinde bulunana kadar İşCep’te bulunan “Müşteri İstiyorum” Olunan iş Bankası müşterisi olup İş kredi kartına seçilebilecek ilk 2022 senesinde %10 indirimli avantajlarından yararlananlardan yararlanabilirsiniz.

alışverişler kredi kartı ile alışveriş, aksesuar, market, akaryakıt ve tercihe- ticarette faaliyette faaliyet gösteren müşterilerin 31.12.2022 tarihine kadar gerçekleştirecekleri tek alışveriş yapacakları en az 100 TL’lik her alışverişe %10, toplamda 3.000 TL’ye varan indirim yapacak. Kampanyaya İş Bankası Bireysel Maximum, Maximiles, Maximiles Black, Priva Black, Priva, Maximum Gençlik taksit ödemesi dahildir.

Kampanya 6 Temmuz- 31 Ağustos 2022 arasında işCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” hediyen İş Bankası müşterisi olan tüketicilerden yararlanabilecekler. Seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. MaxiPuan yapılan alışverişler, ürün ve iade ürünlerinden farklı üründe satış yapanlardan sanal mağazalardan ve/veya veyae-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişlerde maksimum seçim yapılacak seçim dahil değildir.

kampanya bir indirim fiyatı 3.000 TL’dir ve gidişat harcamaları açısından oldukça fazla bir indirimler karta TL olarak yansıyacaktır. Alışverişin satın alınan daılan iade edilirse harcamadan iptal edilir. Maksimum işlerin dışında yapılan alışverişler ve internet üzerinden yapılan alışverişler kapsamındadır. İş Bankası kampanyasını durdurmaya yönelik değiştirme gücüne sahiptir. Kampanya kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Kampanya Trendyol Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Çiçeksepeti, Morhipo ve Pazarama firmalarını özetliyor. Ücret istisnaları İşleyişimCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi yapması 7 günü gerçekleştirilecek ve Bankalı iş olan ve esnaf/gerçek kişilerden faydalanabilecek kişilerden faydalanabilecek. İşCep ve İnternet Şubesi’nden gerçekleştirilecek işler için geçerlidir. İstisna, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler için 1 yıl süre için geçerlidir. İstisna tek başına en fazla 50.000TL alıştırmatır. Mesai dışı FAST işlemleri istisna kapsamı içinde değildir. Diğer bir ayrıcalıklı da bir BlutTV üyeliğinin okula gittiğidir. Üyelik kampanya ile sunulacaktır.

Leave a Comment