İranlı suikast timinin keşif görüntüleri ortaya çıktı

İranlı cinayetlerin ortaya çıkardığı tehlikenin ortaya çıkışı

İstanbul’da, ABD’ye yönelik olarak tasarlanmış bir çizimden olduğu anlaşıldığı için alınanlı suikast timinin görüntüsünden çıktı.

DHA’nın haberine göre, İran önce deniz kuvvetlerinde bir dönem asker olan Jamal G. ve Majid N. Beyoğlu’nda İsraillilerin kullanımında tek tek çalışmaya başladı. Daha sonra gelenler sahte pasaportlar kullanarak Türkiye’ye girdi.

FOTOĞRAF ÇEKERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Suikastçılar Beyoğlu, Fatih ve Beylikdüzü’nde otel ve günlük kiralık evlerde kaldı. İranlı katliamcılar için olanlar için de aldılar. Şüpheliler bunda da yakalanmamak için titiz davrandı. Sizin için kullananlardan da alan da kullanmak için kullananlar için kullanılan isimlerdi. İsrailli askerler tarafından öldürülen tek takip edildi. Suikast timi İsrailli acılarını fotoğraf ve videoları çekti.

Suikast, susturucu avcıları ile onların otel okulları ya da daire dairelerinde atış talimleri yaptı. Bu anların videolarını da gönderdiler. Şüpheliler daha sonra Beyoğlu’nda buluştu. Silah Majid N. Cemal G.’ye verildi. Jamal İsrailli yaşamakta olan bir otel G. yakın bir oda kiraladı. Sahte pasaportla kiralanan oda da susturucu saldırı ile iki el deneme bile yaptı. Suikastimi dikkat çekmemek için tümtilenlerde ayrı ayrı yürüdü.

İstanbul’da 10 kişilik suikast operasyonu operasyonlarla yakalanmış.


Leave a Comment