iPhone 14 ve Watch 8 zam oranı belli oldu mu?

Elma, birkaç ay sonra düzenleyeceği lansmanla birlikte kendi oğlumuzu duyuracak. Eylül-Ekim’de yapılacak olan etkinliklerde iPhone 14 ve Saat 8’i kutlamak bekleniyor. Ancak son bilgiler, hem iPhone 14 etek ucu Watch Series 8’in gözle görülür zamlanacağını söylüyor.

iPhone 14 ve Watch Series 8 zamlı fiyatı ne kadar olacak?

Tüm dünyada fiyatların şişirilmesi ve satın alınmasıyla ilgili satın alma süreci. Başta iPhone 14 Eylül-Ekim’de yaşayacak bir yerde olacak bir doğum nesle göre zamlanması bekleniyor.

Daha önce ortaya çıkan bir raporda, iPhone 14 fiyatının 100 dolar artabileceğini ortaya koymuştu. iPhone 13 mini’nin yenilenemeyeceği ve serinin başlangıç ​​cihazı iPhone 14 gözde gözde bulundu, taban fiyatın 799 yükseleceğini söylemek mümkün (iPhone 13 fiyatı 699 dolardı).

Elma Eylül ürünleri hangi ürünleri tanıtacak?

Elma Eylül ürünleri hangi ürünleri tanıtacak?

İki aydan kısa bir süre kalan, iPhone 14’ün duyurulacağı Apple Eylülde hangi ürünleri tanıtacak? İşte nefs!

Bu yıl iPhone serisinde gösterimimiz modeller şu şekilde: 6.1 inçlik iPhone 14, 6.1 inçlik iPhone 14 Pro, 6.7 inçlik iPhone 14 Max ve 6.7 inç iPhone 14 Pro Max. iPhone 14’ün 799’dan bahsedebilmek için muhtemelen tahminde bulunabilecek modellerin de 100 zamla mümkün olabilir.

Teknoloji devinin ayrıca Watch Series 8’i de zamlı fiyattan sunması bekleniyor. Series 8 ve SE’nin aynı fiyatta olması bekleniyorse de, 8 Pro’yu izleyin isimli modelin cep yakacağı düşünülmektedir. İddiaya göre Watch 8 Pro, 900-999 dolar fiyat etiketiyle gelebilir.

Birkaç ay düzenlenecek lansman iPhone 14 ve Watch 8 detaylarını sonra, ancak döviz kurundan dolayı Türkiye’deki fiyatların resmi zatendu. Bu iddialar ile birlikte ortalama işaretlern de zamlanacağını reklamın.

Peki size iPhone 14 zam hakkında ne? Görüşlerinizi yorumlarınız hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment