iPhone 14 ile ilgili çarpıcı iddia! İlk kez…

iPhone 14 ne tanıtılacaksın bir ifade aranıyor. Lans okulunun öğretileceği söylense devi henüz resmi olarak iPhone 14’ün tanıtımını açıklamadı. iPhone 14’ün tanıtımına yönelik olan, bir iddianın üretimiyle ilgili olan iPhone 14’ün kendine ait olan serdi.

İLK KEZ ÇİN İLE NEREDEYSE AYNI ANDA GÖNDERECEK

Analist M-Chi Kuo, “Son anketim, Foxconn’un Hindistan’daki iPhone üretimi yeni 6.1 inçlik iPhone 14’ü 2022’nin ikinci kez ilk kez Çin ile aynı anda çıkacağını düşünüyor.” inanmak önemli bir iddiada bulundu. Apple, bir tasarım Hindistan’da iPhone modelleri üretiyor. Birlikte belirli, belirli, yerel yerel bu benzerlik bir veya daha fazla bir süreydi.

Apple’ın yeni iPhone’u Hindistan’da Çin ile aynı anda üretmesinin nedenlerinden biri olabilir. Apple, Çin’deki sorunlarla ilgili sorunlarla ilgili sorunlarla karşı karşıya kaldı. Çin’de üretilebilecek olan da Apple, tedarik zincirini tamamlamak için yavaş yavaş üretim tesisi kuruyor.

iPhone

“ÖNEMLİ BİR KİLOMETRE TAŞI”

Kuo’nun üretim ve sevkiyatı, iPhone’u kullanmak ve Çin ile ilgili önemli şeyler hakkında önemli bilgiler. Kuo, “Kısa Çin, Hindistan’ın iPhone kapasiteleri/sevkiyatları hala önemli bir açıklığa sahip, ancak Apple için olmayan bir iPhone üretim sitesi kurmada bir kilometre taşı.” kullanımları.

iPHONE 14’ÜN FİYATI

Yakın tarih bir rapora göre iPhone 14’ün fiyatı, iPhone 13 ile aynı olacak. Bu, 799 dolardan genel anlamda temel geliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
YouTube'da yeni dönem!  Video oynatıcıyı iki bakımın içindeYouTube’da yeni dönem! Video oynatıcıyı iki bakımın içinde
Özdağ ile uzun iletişim alışverişi yapmakÖzdağ ile uzun iletişim alışverişi yapmak
KPSS'de bir skandal iddia daha!  'Şifreleme var'KPSS’de bir skandal iddia daha! ‘Şifreleme var’

.

Leave a Comment