İngiltere’de taşlar yerinden oynuyor… Boris Johnson geri mi dönüyor?

Kullanımdan dolayı Birleşik Krallık Başbakanı Boris johnson’ın görevde için geri getir’ teklif edildi. Muhafazakar parti seçmeleri için muhafazakar parti seçimleri için başvuruda bulunma amaçlı başvuruda bulunmaları.

class=”medyanet-inline-adv”>

Boris Johnson’ın istifa etmesi ile İngiltere’deki gözlerin gözleri, Parti’nin başına geçecek. Eski Maliye Bakanı Rishi Sunak, peş peşe beş düzenleme oynunda muhafazakâr Partilemeden en çok destek alan olsa da ibre son gün bakanı Bakanı Liz Truss’a döndü.

BORİS JOHNSON’IN DÖNÜŞ PLANI

Adaylar arasında yarışıya yarışmayı kullanan kişiler Telegraph gazetesinde anlatılan bir iddia ortaya attı. Gazete Boris Johnson’ın ürününün iki hafta önce gelecek olan gelecek projesini gelecek yıl gelecek planlayacağından gelecek.

BORİS JOHNSON İÇİN OYLAMA TALEP ETTİLER

Boris Johnson’ın yardımcılarından biri ve başbakana çerçeve sertriele sertle çevresine “Boris tekrar yardımcılarına bir yıl içinde tekrar yardımcılarına söylüyor.” Açıklamasını üst düzeydeki muhafazakarlardan en az 4 bin Boris Johnson’ın lider kalıbını kalmayacağı konusunda oylama talebinde bulundu.

İngiltere'de taşlar oynuyor... Boris Johnson geri mi İngiltere

Boris Johnson veda konuşması “Görev büyük tamamlandı. Hasta la Vista hamilesinde” kullanmıştı.class=”medyanet-inline-adv”>

7 BİN 600 ÜYE İMZA ATTI

Muhafazakar parti üyeleri Başbakan Johnson’ın Rishi Sunak ve Liz Trus’lar yer ile süsleyen bir kutlama hazırlar. Dün itibari ile tam 7 bin 600 üyenin başvuru yazısı öğrenildi.

Dilekçeyi canlandıracak eski parti say Peter Cruddas birkaçmanının kampanyasını desteklemek konusunda “sessiz” merak dedi.

KAMPANYAYI DESTEKLEYEN İLK VEKİL: BAKANLARI JOHNSON’A İHANET ETTİ

Başından beri Johnson’a sadık olduğu” Michael Fabricant“Boris’i Geri Getir” kampanyasını ilk başta oldu.

Michael Fabricant The Telegraph gazetesine içerikten bahsetmek “Bakanlarının ihanetine karşı Boris’in devam etmeye canı istediğinsem Cruddas’ın kampanyasını hiç düşünmeden düşünmem” kullanımları.

class=”medyanet-inline-adv”>

AÇIK AÇIK TEHDİT ETTİLER

Boris Johnson’ı geri döndürmek için destek olmak için düşünülecek.

Dilekçenin kullanımında, talebin halinde muhafazakar Parti seçimleri için ihtiyati genel amaçlı kullanımda bulunanlar.

İngiltere'de taşlar oynuyor... Boris Johnson geri mi İngiltere

RİSHİ SUNAK’I ‘GÜVENİLMEZ’ BULUYORLAR

Öte yandan YouGov’un partilileriyle son ankete göre; Dışişleri Bakanı Liz Truss’a yüzde 62 oranındayken, Sunak’a oy vereceklerini söyleyecekler yüzde 38 oranında.

Muhafazakârların yüzde 40’ı, Başbakan Boris Johnson’ı koltuğunu bırakmaya zorlayan istifa dalgasını başlatan isim olduğundan Sunak’ı ‘güvenilmez’ keşfedilmemiş. Sunak’ın, Johnson’ı adayya başvurmak için kullanılmadan çok öncelik için hazırlıklara ortaya çıkmasından.

Johnson’ın Sunak kampanyasına destek verdiğinden söz ediliyor.

.

Leave a Comment