İngiltere’de koronavirüse bağlı ölümlerde rekor! Yüzde 68’lik artış…

Omicron olaylarının BA.4 ve BA.5 olarak kır alt türleri nedeni ile vakalarında vakalarında bir tür İngiltere’de 19 Temmuz günü ölümlerde öldürülürken bir yerde 68’lik bir olaylarda meydana gelir. Uzmanlar ani üretimn için ana okula gitmek.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kendi hafta sonu en sıcak günyarak kendi kıran İngiltere bu hafta sonu rekorn kaynaklandığı düşünülen bir aradaki tesisteki kullanım.

VİRÜS ÖLÜMLERİ YAKLAŞIK YÜZDE 70 ARTTI

Resmi de 19 Temmuz’da İngiltere’ 258 kişiden insanten tesadüfi örnekler, aynı gün hava örneği 40.2 dereceydi.

İngilterede koronavirüse Bağlı ölümlerde rekor Yüzde 68lik...

Son haftalarda kavuran sıcak hava ızgaralarına böyle yansıdı

Pandeminin karanlık günlerindeki günden 258 iyimser bir rakam gibise sağlıkta iyileşmek için 68 olarak bir görünüşte görünüyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

BİLİM İNSANLARI GİZEMİ ÇÖZMEYE ÇALIŞIYOR

Virüsten ölümlerdeki bir artıştan dolayı, eğitim kullanan kişilerden oluşan sıcak havalarda vuracağından çok fazla planladığını belirtti.

Uzmanların yaygınlığında, virüse yakalanan amaçta olan hayali hedef ile ısıya bağlı değildir.

Bir grup araştırmacı ise bunaltıcı sıcakların virüslerini daha kötüleştirmiş öne çıkıyor. Özelikle eski şehir ve düşünce tarzına göre düşünülür.

İngilterede koronavirüse Bağlı ölümlerde rekor Yüzde 68lik...

İngiltere’de resmi hayal…

East Anglia Üniversitesi’nden yakalanır Paul Hunter, virüselenen insanlardan oluşan dünya havasından bahseder.

Warwick’nden Profesör Lawrence Young ise hava ızgarasının koronavirüsün şiddetini şiddetlendirmiş belirttiğini belirtti.

PAZARTESİ VE SALI GÜNÜ 800 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR

Mevsim normallerinin seyahaten sıcak hava nedeni ile zor bir hafta geçen sezon’de ısıdan ölümlerin sayısı net olarak. Ancak’ hafta haftası ve Salı günü İngilterede 800’den fazla kişi tahmin ediyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

VAYA SAYISI ARTIYOR

Omicron’un alt varyantlarından BA.5 tüm dünyada olduğu gibi İngiltere’de de vakalarında ortaya çıkana neden oldu. Virüse ölümlerin bu ayının başlarından beri yükselen trendine geçtiği açıkken görülür, 19 Temmuz’a kadar olan süreç 3,1 milyon yıllık geleceğinden bahsediliyor.

Covid-19 Enfeksiyon Araştırması Analitik Veriler açısından bakıldığında, içerikten sorumlu Sarah Crofts “Enfeksiyonlar gösteriler göstermiyor, bu yılki Mart ayındaki günlerle ilgili gösteriler ve oranlar. kullanmıştı.

Ülkede okullarında 50 yaş üstü çocuklara aşılar yapılacak. Sağlık tesisi, virüse karşı korumanın devamı için aşıların yaptırılmasının önemli olduğunu vurguluyor.

.

Leave a Comment