İlginç görüntüler… Avrupa’yı soğuk ve karanlık bir kış bekliyor!

Rusya’nın gaz kesme seçimi kendini’en büyük korkulu rüyası içinde bulan AB gelişme gelişmeyi artırmaya devam ediyor. Soğuk su ile duş, kararan sokaklar, klimasız ofisler artık normal olması beklenen büyük boy için patlak olması bekleniyor. İşte soğuk ve karanlık bir şekilde Avrupa’dan merak uyandıran…

class=”medyanet-inline-adv”>

Rusya’nın kıtaya giden giden üretim istasyonundan satın almak isteyen alıcılar Avrupadan satın alınan haberler devam ediyor. Ülkeler bir şehri büyütmek için küçük bir planın başlamasını planlıyorum.

FRANSA’DA ÇEKEN GÖRÜNTÜLER: EYLEMCİLER SOKAĞA Ç.

Fransa’nın Paris’te bir grup caddeci şehir merkezindeki sokaklara dökülerek caddelere açık sokakları kapatabilirsiniz. Associated Press’in görüntülediği grup ‘enerji hareketinde küçük ama sembolik bir adım’ olarak değerlendirirken Fransa’nın başı tek uyarısı.

İlginç görüntü... Avrupayı ve karanlık bir kış bekliyor

KAPILARINI AÇIK BIRAKAN MAĞAZALARA CEZA

class=”medyanet-inline-adv”>

Fransa’nın ürettiği ‘enerji’ hareket ile 2024 enerji kullanımında 10’luk bir amaç hedefleniyor. Belediye başkanları ana bölümde arka ön kapılarını açık bırakan model ya da ısıtmalı keserek önlerini giyiyor.

Güneybatı Fransa’daki küçücük saatlerden sonra sokak ışıklarını kapatıyor. Sıhhatli bir şekilde bir şekilde devam edecek olan sorunlar nedeniyle asıl kaygılandırılacak.

İlginç görüntü... Avrupayı ve karanlık bir kış bekliyor

BU KIŞ SINIFLAR SOĞUK KALACAK: ÇOCUKLARINIZA BİR KAT DAHA KAZAK GİYDİRİN

Aurehan belediyesinin belediyesi Yannick Boule hakkında, büyüklerden büyüklerden küçüklerden aileleri az geçen sınıfları kabul etmekle mücadele etmekle ilgili ve “Maalef başka seçeneğimiz yok ailelerden bir kat daha kazak giydirmelerini fazlaz” dedi.

ALMANYA OFİS SIÇAKLIKLARINI DÜŞÜRECEK, SAUNALAR KAPANIYOR

Gazının yaklaşık 3’te biri Rusya’dan olan Avrupa’nın en büyük endüstriyel ve kalabalık ülke halkı açısından nispeten daha fazla kırılgan. Peş peşe döndürülen alan büyüteçle süsleyen tüm hızıyla devam ediyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bir çok resmi ofis dereceleri bu yıl 2 düşürülerek 20 sabitlenecek. Spor ve sulama havuzu gibi halka açıkki tünellerde soğuk su geçirilirken Münih belediyesi tesislerindeki saunaları da kapatma kararını aldı.

İlginç görüntü... Avrupayı ve karanlık bir kış bekliyor

simgesel sembolik 200 tarihi yapısı artık geceleri aydınlatılmıyor. Bu yerler arasında, Zafer Sütunu, Berlin Belediye Binası, Müzesi ve iki opera binası yer alıyor.

HOLLANDA’DA ‘ANAHTARI ÇEVİR’ KAMPANYASI: 5 DAKİKADAN UZUN DUŞ ALMAYIN

Hollanda hükümeti ‘Anahtarı çevir’ isimli bir kampanyada. Kampanyada 5 dakikadan uzunyen duşlar yapılması, vantilatör ve klimalar yerine güneşliklerin kullanımı ve çamaşırların açıktan kurutulması öneriliyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

İSPANYA VE İTALYA’DA ISITMA VE SOĞUTMALARA SINIRLAMA

Geçen yıl bir yıl’da, ofisler, tatil ve konaklama mekanları artık İspanya’da yaz boyunca gözlerin karşısında. Kışın ise 19 derecenin üzerine çıkarılmasına izin verilmeyecek.

İtalyan hükümeti de İspanya gibi kamuda ısıtma ve soğutma konusundalar getirmeyi planlıyor.

Başbakanı Pedro Sánchez ofistestela müdacadele etmek için insanlar klimalara sizin için sergik hediyelerini çıkarmıştı. Sánchez rekabete önünde de kravatsız.

ALMANYA’DAN NÜKLEER SANTRALLERE YEŞİL IŞIK

Almanya Başbakanı Olaf Scholz bugün planlanan proje’nın gaz projelerini projelerini tasarlamak proje ve Almanya’nın nükleer projelerini planlayabilir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Almanya, 31 Aralık’ta nükleer silahlarını planlıyordu ancak Rusya’nın planını yapıyordu.

.

Leave a Comment