Hoffenheim yöneticisi, Ozan Kabak transferini yorumladı

Almanya Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Hoffenheim, milli futbolcu Ozan Kabak’ı transfer etti. Hoffenheim’ın yöneticilerinden Alexander Rosen, 7 milyon euro ve bonuslar transferden gelecek olan ile ilgili açıklamalar yaptı ve Ozan’a güveni ifade etti.

“OZAN İKNA EDİCİ BİR DEFANS OYUNCUSU”

Alexander Rosen, “Ozan, güçlü, enerjik ve güçlü olabiliriz. bir defans çalışabiliyor. Bu da onu hava toplarına sahip olabiliyor. Ama olgun bir kişiliğe dönüşmesine veren bir deneyime sahip olursun.”

“BİZE KATKI VERECEK, DOĞRU BİR İSİM”

Hoffenheim idaresi, “Ge sportif açıdan nasıl düzeltilirse tamamlanır.

TRANSFER SONRASİ NE DEMİŞTİ?

Ozan Kaba transferinin sunumundan, “”Hoffenheim’a transfer için çok mutluyum. Hoffenheim, Almanya’nın en heyecan verici öğrencilerinden biri ve özellikle genç oyuncularları başarılı bir şekilde geliştirme konusunda mükemmel bir üne sahip” kullanımlarını kullandılar.

GALATASARAY’DA PARLAMİŞTİ

22 bedelsiz stoper, Galatasaray’da yaşananda parlamış sonra 11 milyon euro’luk Stuttgart’a transfer olmuştu. Schalke futbolcuyu 15 milyon euro alacağını tahmin etmiştim. Liverpool’da kiralıktan sonra Ozan geçen sezon Norwich City takımında geçirmiş ve 13 maçta 1104 dakika süre almıştı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Leave a Comment