“Hiçbir şey pahalı değil” tepkisi gündem olmuştu! Emekli Mevlüde Benderlioğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

Çeşitli ziyaretler ve incelemelerde olmak için Elazığ’a gelen CHP Genel Başkan yardımcı Faik Öztrak ve beraberindeki heyet, Kapalı Çarşı’dan emekli bir anne ile karşılaşmıştı. Heyet ile yaşlı teyze ekonomi konusunca Mevlüde teyze heyete müdahale edilmeye başlandı. Emekli kadın, Faik Öztrak ve ödemelere; “Zamanında kapsamlı yatarken bir bul. Şimdiden genel olarak 40 tesiste yer alıyor. 5 yıldızlı otel gibi, yemek yemek, ısıtıcı, her şeyi var. ortalığı kat? Zam zenginler yapıyor, Tayyip Erdoğan mı yapıyor? düşünmek değil” diye konuşmuştu. Kısa içinde gündem olan bu konuşmanın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Kayseri’deki Femaş Metal Sanayii işçileriyle bir araya gelen programdaki konuşmasında yaşanan bu diyalogla ilgili ifadeler kullanmıştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN “EMEKLİ MEMUR HANIM CEVAPLARINI VERDİ” DEMİŞTİ

Diyalogla ilgili programda Erdoğan, ” mesai saatini masa başı maça harcamak yerinde Ankara’nın bayan tüm bakım, işçinin, esnaf iş adamının nasıl karışın. İşte Elazığ’da karıştınız. Emekli memur cevaplarını verdi. , halimden.Sizin cevap yetiştireceğinize karar vereceksin.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ

Siyaset gündemde geniş yer bulan bu görüşmeden sonra oğul olarak AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Mevlüde teyzeyi arayarak Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmelerini sağladı. Yaklaşık 10 dakika sonra, geçen gün tanıştığınız Erdoğan, Mevlüde’nin tanıdığınızı sordu.

“MİLLET OLARAK ERDOĞAN BOLLUĞU GÖRDÜK”

Mevlüde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Elazığ’a gelen CHP’nin geleceği ile ‘Millet olarak Erdoğan’ın bolluğu’ karşılaşmasını anlattı. Mevlüde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a millete hizmet yolunda ilerlemede yardımcı olmak için Yüce Allah’a daim dua ettiğini söyledi. (İHA/DHA)

kk

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Adana'da orman yangını!  Kısa sürede kavuşmakAdana’da orman yangını! Kısa sürede kavuşmak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan söz gördüğünde pankarta kayıtsız kalamadı: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görüşünde göründüğünden pankarta kayıtsız kalamadı: “Buraya enteresan bir şey başvurular”
Fuat Oktay, Hümeyra Şahin ile evlendi!Fuat Oktay, Hümeyra Şahin ile evlendi!

.

Leave a Comment