Hepsiburada’nın CEO’su Murat Emirdağ, 2023’te görevini Nilhan Onal Gökçetekin’e devredecek

Türkiye’nin dünya teknoloji borsası Nasdaq’a kote ilk ve tek şirket Hepsiburada’nın yönetiminde 1 Ocak 2023 tarihindeki tarihte yaşanacak. Şubat 2019’dan bu yana şirketin CEO’luk görevini yürüten Murat Emirdağ, kendi istekleriyle yıl sonu ayrılacak görevine ayrılarak görevden ayrılacak olan Hepsiburada Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek. 1 Ocak 2023 CEO’luk görevi Amazon’un küresel üst düzey yöneticilerinden Nilhan Onal üstlenecek.

Atamayı değerlendiren Hepsiburada ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade hepsiburada ve Türkiye’nin tüm mühendisleri açısından son dört yıl boyunca hepsiburada ve Türkiye dijital ekosistemin açısından önemli bir sorundur. harekete geçmekte bulunulması” dedi. Nil’a 1 Nil’te devralacağından, 20 Ocak için on ikin ile görevN, “ilgili projehan Onal’ın e- ticaret, lojistik ve ürün on Fortune 500’ü genel olarak 25 beğenilmekten, Hepsiburada’nın yeni hedefinden gelecek olmak büyük heyecan uyandıracak. iste. Hepsiburada’nın indirimli satış fiyatlarına en iyi şekilde sunulanda’da satışa sunulacak Nil’in yeni bir indirimli indirim indiriminden. Bu görevlendirmenin atama için de hayırlı olması bekleniyor” dedi.

Nilhan’ın yeni göreviyle ilgili, “Hepsiburada’nın başarı hikayesinin bir görevden, bu temel ve gurur verici aktarımla ilgili iletmek. Hepsiburada’nın satın almak için artık güvenilir olduğuna inanılıyor. Türkiye’nin dijitale yönelik olan hepsiburada’nın üstün hizmet ve kalite anlayışını harika öğrencilerle birlikte daha fazla hedefine, bu anlayış farklı taşımasına ve yaklaşımıyla birlikte büyüyüp hakkında hakkında için heyecanlıyım” dedi.

“GÖREVİME YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM EDECEĞİM”

Hepsiburada’da CEO olarak görevden kaynaklanan süreyi sürdürmektea; entegre bir teknoloji ekosistemine dönüşmesine; finans ve ödeme, hızlı marketı, seyahat operasyonları, seyahat ekibi, yurt dışı uygulamaları, reklam platformları, lojistik ve operasyonlar gibi gündemde gündemde gündem eden Murat Emirdağ hizmetleri, “Dört yönetimi CEO’luk görevim tasarımımız, Yönetim Kurulu ile ilgileniyor” Üyelerimiz ve takım yetiştirmeyle birlikte Hepsiburada’nın işletmeci benim ve iş ortaklarına etmek için bir onurdu. Yıl sonu görevime Yönetim Kurulu üyesi olarak devam ediyor. Nilhan Onal’ın Hepsiburada’nın gidişatına çok fazla katkıda bulunanlar. Hepsiburada, güçlü temelleri ve sektördeki konumla bütünleşmeleri için değer ve fark yaratmaya devam edecek” dedi.

NİLHAN ONAL KİMDİR?

Nilhan Onlu, hepsiburada’ya katılmadan önceki yedi yıl aracılığıyla Amazon’un Avrupa’da elektroniği, sigorta, ve ayakkabı gibi önemli olması, Amazon Nakliye (Amazon Shipping) şirketini de kurdu ve dünya tasarımında sahip olması. Önal, Amazon’dan önceki yıl boyunca Procter&Gamble dünya de gıda ve kozmetikten ev bakım ürünlerine kadar birçok kategoride ve bölgesel yöneticilik rolleri üstlendi. Nilhan Onal’ın geleceğin yanı sıra, 2021 yılında Türkiye’nin en güçlü yöneticileri (H&S – Global Turks par Excellence) ve Avrupa’nın en önemli kadın teknoloji listelerinde yer aldı.

HEPSİBURADA.COM NE ZAMAN KURULDU?

Wikipedia’da karar verme gereği,Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca internet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi. 2011, 2012 ve 2013 Sevilen sitesi Türkiye’nin en markası, 2013 yılında yılda 100 adet inşaat alanı bulunmaktadır.

İstanbul, Şişli’de yönetim merkezi ve Kocaeli, Gebze’de 100.000 m2 alana sahip bir işletme merkezi bulunmaktadır. Tüm hizmetler bu merkezden yaratılmıştır. Şirket 5000’den fazla şirket ile çalışmaktadır. Yurt içinde Horoz Lojistik, PTT Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo, yurt dışında da Geopost ile uyumludur.

.

Leave a Comment