Hatay’da yaşlı kadını akrabası 34 yerinden bıçakladı

Hatay’da yaşlı bir kadın, gece gelen arkadaşı tarafından 34 bıçakladı. Kaçan kişilerinin tarafından saklandığı yerde yakalandı.

Hatay'da yaşıyan arkadaşısı 34 bıçakladı

Hatay’da 2 Ağustos’ta 23.00 sularında Kumlu ilçesi Fevzi Çakmak’nde M.Ç. Mahallesi arkadaşı Gülizar Düzce’nin (74) eve gitti.

Yaşlı kadın, anlamı M.Ç.’yi içeri aldı. Düzce’nin kolundaki bileziğini ve para M.Ç., yaşlı para ve yetiştirilirce Düzce’ye şiddete devam etmeye başladı.

Beraberinde iple Düzce’yi boğmaya kalkışan M.Ç. daha sonra arkadaşı Düzce’yi 34 bıçakladı.

Para ve altınları kaçan

Düzce yerde kanlar içinde kalırken, M.Ç olay Düzce’ye ait para ve yoldan kaçan. Aynı çevrede yaşayanları ve yakınlardan gelenler Düzce’nin gidişinden polis ve sağlık hakkında haber verdi.

Yara Düzce, evde ilk müdahalenin ardından Kumlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ağır yaralanan Düzce’ye götürüldü Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırama Hastanesi’ne sevk edildi.

Tedavisinin ardından taburcu olan Düzce eve döndü. Yaralanan Düzce, “Akşa’yı yatarken kapı çaldı. Kapıyı eğitmeyem. içeri girdi. Benim yanıma oturdu. Benden para istedi. Yok deyince bana vurmaya başladı” dedi.

Hatay’da yaşlı bir sistem arkadaşı VİDEO 34 bıçakladı

“34 bıçağı darbesiyle yaralıyor, saçından betona vuruyor”

Akrabasından şiddet gören Düzce’nin olayı şöyle anlattı:

“Bir gece gecesinde bir kişi geliyor. Bu saat çalıyor, ‘hala’ diye yapılıyor. Annem de annemis annemin anneme yanlış’ verir. Annem bir cani tarafından öldüresiye dövülmüş. yememiş.”

“Anlatılmayacak ve yaşanmayacak bir durum yaşanmayacak”

Zanlının emniyet gücü tarafından aynı operasyonla yakalandığını ve suçunu onaylamak Düzce, “Şu bir cezaevinde Yan komşumuz olaya genel bakış açısıyla bakar. Kapıdan çevredeki bütün program içinde’ diyor. O arada zanlı, ‘bir şey yoklarımıza, sen bak’ diyor. Komşumuz yan yan yakınlarına benziyor. ‘Buradan bir ses’ Geliyor diyor. Şahıs gelenlerin seslenişiyle arkadan kaçıyor. Dayımın hikayesiyle ilgili her şeyi öğrenemeyecek durumdayız. ve kumarcı biriymiş” diye anlattı.

Hatay da yaşı #1 yaşlı arkadaşı 34 bıçakladı

Tutuklandı

Öte yandan İ’nın aktardığına göre, kaçan bir ilçede polis tarafından saklandığı yerde yakalandı.

Zanlı M.Ç. adliyede nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

Hatay da yaşlı yaşıtları 34 bıçakladı #2

Hatay da yaşlı yaşlı arkadaşı 34 bıçakladı #3

Hatay da yaşlı yaşlı arkadaşı 34 bıçakladı #4

Leave a Comment