Hastanelerde çalışacak hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi alımı yapılıyor! Sınav ve mülakat yok: 18-55 yaş arası başvurabilecek

Hastanelerde çalışmak isteyenler için yeni alımları tüm hızıyla devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan sona göre hastanelerde hasta karşılama ve yönlendirme görevlileri alımları yapılmaktadır. Personel alımında 18-55 yaş arasının başvurulabileceği belirtildi.

Alımların şu an için sadece özel hastaneler için durumu açıklandı. Asgari ücretli bu aydan itibaren yenilenerek 5 bin 500 TL olmuştu. Bu açıklama sürecindeki iş anlaşılmaları da hız kazanma. İŞKUR yayında olan sona göre hastanelerde başlamak için hastaları kabul etmeye ve yönlendirmek üzere alım satımlarına başlarlar.

AŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Alımların şu an için sadece online İŞKUR durumu açıklandı. Hasta almaya ve yönlendirilmeye devam ediliyor. Aşağıdaki link üzerinden güncel kişisel alımlarını inceleyebiliriz.

HASTA KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME GÖREVLİSİ ALIM ŞARTLARI NELER?

Hasta bakıcıları ve alımları için gerekli olan genel bölümler açıklandı. İlanların özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. 18 yaşını tamamlamamış ve 55 yaşını tamamlamamış kişiler için kişisel kullanıma uygun şekilde:

En az ilkokul mezunu,

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

-18 yaşının geçmiş olması,

-İŞKUR’a, Bulunduğunuz yerde kayıt yaptırmaması

-Erkek için askerlikle ilişiği adaylar

-Bazı ilanlar için dil şartı aranmaktadır

Gece vardiyasında kullanılmış olmak

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN BURAYA TİKLAYIN

Leave a Comment