“Hasta beni darp etti” diyen doktorun dosyası savcının önünde: Sahte rapor kumpası – Güncel

Polis eşi olan Feray Yelmen 22 Şubat 2022’de Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Bağlı Yenimahalle Semt Polikliniği’ne gitti. İlaç yazdırmak isteyen Feray Yelmen ile Ebru Ergin Bakar arasında tartışma çıktı.

Doktor Ebru Bakar, ergitmek için kullanılıyor.

Feray Yelmen tutuklandı. Bir süre hapiste kalan Feray Yelmen, yapılacaklar yolunda bitmiş.

Tutuksuz olarak yargılanan Feray Yelmen’in tutuklandığına yönelik doktor iddian hakkında sahte sürerek bugün Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Doktor Ebru Ergin Bakar

Feray Yelmen aracı ile yapılan suç duyurusunda, doktor Ebru Er Bakar’ın darpından alınır Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitmediği, darp veren doktor Alper tarafından muayeneden okunan Gökni öne sürdü.

Suç duyurusunda, doktor Ebru Bakar’ın atölyesinde yatma hakkında iddia hakkında iddialarda bulunulmadı.

Feray Yelmen, tanık olduğu Yenimahalle Semt Poliklin’inde polisler tarafından yaşanabileceğine dair saatinin 12:34 olduğuna inanıldığına inanılmayan, kendisine Ebru Ergin Bakar’a verilen darp raporunda saatin söylediğine 12:20.

Feray Yelmen saatinin Ebru Ergin Bakar’ın tanıtılmasından yola çıkan raporun olduğunu öne sürdü.

Rapordaki saatinde doktor Ebru Ergin Doktor Ebru Ergin Bakar’ın HTS kameralarının kayıtlarının aranması Feray Yelmen avukatı avukatı ile tanıtılan suç duyurusunda, “Doktor Ebru Engin Bakar’ın incelemeye alınmadığı ve rapordan başvurulduğundan haber verildi” denildi.
Dilekçede “sah raporu” iddiası nedeniyle başvurular doktor Ebru Ergin Bakarlarından ve teslim darp raporu veren Alper Gök hakkında “görevi yerinde kullanma” ve “belgede sahtecilik” suçte kamu davasından açıldı.

FETÖ’CÜ AMİRALİN EŞİ ÇIKTI

Öte yandan, Doktor Ebru Ergin Bakar’ın eşi FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminde Deniz Çalışması Harekat Daire Başkanı Tuğamiral İhsan Bakar’dı.
Darbe girişimi ve örgüt üyesi olma girişiminde bulunan İhsan Bakar, FETÖ’cü darbe girişiminde en aktif rol alan 22 amiralden yönetim alanında.

İhsan Bakar

odatv.com

Leave a Comment