HarmonyOS 3 Resmen Duyuruldu

Çin teknolojilerinde Huawei’nin akıllı telefonlarında kullanacağı yeni sistemi olan HarmonyOS resmi olarak duyuruldu. HarmonyOS daha da gelişmiş olarak geliyor.

Pandemiden önce dünyanın en büyük gündeminden biri ABD-Çin ticaret savaşları ve ABD’de Huawei başlıca olmak gibi teknoloji üreticilerine olanlardır. Çinli firma obaşından bıkantı.

Pek çok kişi’nin pazardan çekileceğinden Huawei’yi kullanın, kendi web sitesi sistemiyle pazardaki sürdürmek. Sonuç olarak da kendi sistemi olan HarmonyOS’u duyurmuştu. Şimdi sistem yolunda 3. amaç gelecek. Bu gıda sistemleri bilindiği gibi yalnızca mobil eğitimler değildir.

Altı büyük güncelleme geliyor

armoni 3

HarmonyOS 3 ile birlikte göze çarpan 6 büyük geliştirme dikkat çekicidir. Bu geliştiriciler farklı uygulamalar, ekosistem, evrensel kart, performans, uygulama ve uygulama uygulamaları uygulama alanında.

HarmonyOS 3 artık daha fazla cihazda kullanılabielcek. Ayrıca bu cihaz sistemden olan sistemdeki artacak. Bu cihazlar arasında akıllı gözlükler, yazıcılar ve otomobiller de yer alıyor.

Bilgisayarda HarmonyOS ile ekranları bölmek mümkün oluyor. Oyun amaçlı bilgisayar oyunu olarak kullanılırken da kütüphane geliyor. Ayrıca oyun düzenlerinde cihazlar arasında görüntü da mümkün.

İLGİLİ HABER

FBI Ajanları Huawei’nin Kazanç Getirmeyenlerini İnceliyor: Tamam da Neden?

Güvenlik ve konusunda ABD hükümeti tarafından onaylanmış olan Huaweikullanıma uygun. Merkezi, ekran veri biçimli, yüksek biçimli, yüksek biçimli, kullanımda, virüs önleme gibi görüntüleniyor.

Kaynak :
https://www.gizchina.com/2022/07/27/harmonyos-3-officially-announced-much-smarter-than-before/

Leave a Comment