Hacker’lar Altcoin Platformuna Saldırdı: Kayıp Miktarı Açıklandı!

Merkeziyetsiz müzik yayında Audius kötülüğünden bir haftalık kullanım içinde hazine altcoin çaldığını bildirdi.

Güvenlik firması CertiK’e göre, hacker Audius’un yönetim sistemi tarafından kullanılacak sözleşmedeki belirli tamamlamaları başarılı. Bu deneyle başarısız, sözleşmenin “sorumlusu” olmayı başardı.

Hacker Saldırısında 18 Milyon SES Altcoini Kaybedildi

Hacker daha sonra topluluğundan 18 milyon tokenin transfer talebi eden bir yönetim protokolü (Proposal #85) oluşturup onaylamaya devam.

Çalınan bu belirteçlerin piyasa değeri 6 milyon dolardan fazla olsa da, hacker’lar yüksek miktarda miktardaki market kayması için yalnızca 705 Ethereum’a (1,1 milyon dolar) satabildi. Söz konusu bölümde halen hacker’ın Blockchain adresinde bulunmaya devam ediyor.

Audius tarafından tasarlanacak, öngörüdeki tahminde bulunabilecek ve tasarlanacak, bir ölüm sonrası raporda sunulacaktır. Bu arada, sözleşme sözleşme duraklatıldı.

Audius, sanatçıların SES başlıklı yönetişim ve kullanımları kripto parasını kullanarak alıştırmayı para kazanmalarını sağlayan merkezi olmayan bir müzik yayındır. Token Ethereum ve Solana ağlarında kullanılabilmektedir.

Ethereum ve Solana tabanlı yayın hizmeti, hızla büyüyen sektörü merkezsizleştirerek ve dinamikleştirerek Spotify ve Apple Music gibi devlerle rekabeti önlüyor.

Girişim, 2018 yılında iki elektronik müzik meraklısı olan Roneil Rumburg ve Forrest Browning tarafından geliştirilen. Platform ilk olarak Ethereum Blockchain’i kullanıma sunuldu, genel olarak kullanıma ve daha iyi performans hizmetinin bir kısmı Solana Blockchain’ine taşıdı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne hemen başlayın!

Leave a Comment