Görülmemiş Olay: Dev Altcoin, Başka Bir Altcoini Satın Aldı, Tamamı Yakılacak!

Blockchain altyapı şirketi Chain Cumartesi günü Ölçülebilir Veri Token’ı (MDT) altcoinini satın alındığını duyurdu.

Ölçülebilir Veri Simgesi (MDT) Altcoini Sahiplerinin Coinleri XCN ile Takas Edilecek

100 milyon değerinde, geliştiricilere Blockchain temel uygulamalar oluşturmaları için bulut hizmetleri sunan Chain ekosistemine MDT, para olmak uygulaması ÖdülMe ve güvenilir veri MeFi dahil bir dizi katacak.

MDT fiyatının haberin devam eden yükselişini gösteren grafik.

Söz konusu anlaşma, MDT tokenlerinin Chain ekosisteminin kendi altcoini olan XCN’ye dönüşeceği için bir sahip.

Görüşmeyi, Tanner De Witt ve Rooney Nimmo’nun danışmanlarının yanı sıra dahili Birleşme ve Satın Alma toplantısı gerçekleştirdi.

Bir blog yazısında, “Bu satın almayla birlikte, yakılacak ve XCN token ile değiştirilecek olan Ölçülebilir Veri Simgesi (MDT) kullanımdan kalkması söz konusu olacak” denildi:

“MDT ile takas işlemleri için alışverişlerden faydalanacak ve takas işlemleri için MDT’ye 0.08 yapılacak XCN gerekliler.”

Aslında bu tür bir ilişkinin kripto para sahibi emsalleri de var, zira şu anda zor durumda olan Voyager Digital’in LGO Markets’ı satın alması iki firma tokenleri arasında bir sürprizle vakayla.

Süreçle ilgili Zincir CEO’su Deepak Thapliyal, “karmaşık çok sayıda karşılayacağından yararlandığını” söyledi.

CEO, şu bilgileri ekledi:

“Zincir tokenleri için nakit paraların yararına kullanılacak paralara harcanacak. Zincirin üzerindeki tokenler için süreç çok daha az karmaşık olacak her ikisi de öncelikle ERC20 tokenleri olduğu için basit bir akıllı satın almayı beğenir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne hemen başlayın!

Leave a Comment