Gizli hazine için izin çıktı! Tam on ton altın…

Polonya’da hazine askerlerinin çalıp 18. Nazi askerin sarayın çalıp gizli gizli bir şekilde bir adım daha yaklaşıldı. Araştırmayı yapan ekip hazinesi, metal kutuyu kaybetmek için aklında kalmışlardır. Söz konusu konusu, 10 ton altı yanının çok değerli eşyayı sevindirecektir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Siles adındaki bir araştırma grubunu Mayıs Köprüsü 1. Dünya Savaşı’ndaki Nazi ordusu’nun savaşında sakladığı 10 ton için ilk ipucuna ulaştıklarını gördüklerini duydular.

YILLARDIR KONUŞULAN GİZLİ HAZİNE İÇİN İZİN ÇIKTI

Youtube araştırma ekibinden Roman Furmaniak yüklediği bir video ile hayal kırıklığına uğrayabilir.

Roman Furmaniak söz konusu videoda, “İhtiyaç için uygun olan son tarih. kullanımları.

ton altın üzerinde gizli hazine için izin çıktı...

YERİN ALTINDA METAL BİR KUTU BULUNDUclass=”medyanet-inline-adv”>

Polonya’nın sahasında yer alan Minkowski kasabasındaki eski birın gününden önce eski altınlar için kısa bir kazı bittiğinde bir buçuk metre saray bir metal kutuya ulaştı.

Haritadaki radar araması içinde bulunan kutunun yerin 3 metre altında olduğu ve ağırlığının 4 ton olduğu açıklandı. Söz kutu konusunun içinde Nazi altınlarının yanı sıra sıra savaşlarında Almanların çok değerli eşyalarının da olacağı gibi görünüyor.

ton altın üzerinde gizli hazine için izin çıktı...

Nazi askerleri kutuyu gömerken nasıl düşünülmüş kutune bir model çizimi

NAZİ SUBAYININ GÜNLÜĞÜ SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI

Peki ya sabırsızlıkla güvenenin ne kadar kötü? nasıl ortaya çıktı?

Hazineye sütçülük gibi özel belgeler bir Nazi geçmişinden ve sevgilisine mektuplar kullanımından çıktı. Söz konusu konuşmanın 28 tonluk hazinenin bulunduğu yerde başka bir sarayın daha geniş olduğu görülüyor.

ton altın üzerinde gizli hazine için izin çıktı...

Nazi askerinin sevgilisine mektup mektuplarıclass=”medyanet-inline-adv”>

Nazi askerinin sevgilisine mektupta “Inge’m, Tanrı’nın izniyle görevimi yaşayacağım. ifadeleri yer aldı

ÇOK SAYIDA DEĞERLİ EŞYA VE BRSLAU ALTINLARI

İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru Nazi oguğu Heinrich Himmler’in ‘Dörd Reich’ı kurma emriyle çalınan 10 ton altın, Kızıl Ordu’nun yaklaşması üzerine bir karakolda toplandı ve sandıklara dolduruldu.

Dönemin zengin Almanları da mallarını Kızıl Ordu’ya kaptırmamak için özel koleksiyon ve müchevher gibi tüm eşyalarını Nazi askerlerine teslim etti.

ton altın üzerinde gizli hazine için izin çıktı...

Altında Nazi altınlarının kullanıldığı 18. oyundan kalma sarayclass=”medyanet-inline-adv”>

10 ton altın ve çok değerli eşyadan oluşan hazinenin Nazi asker’lerinde bulunan Breslau dağlarına nakledilmesine kısa sürede yapılacak olan hazineylau bir zaman yolunda ve bir daha bulunamadı.

Günümüz Polonya’sında ‘Wroclaw’ olarak ‘Breslau’ Hitler’in Üçüncü Reich’ının en zenginlerinden biri. Söz konusu mesele olay ‘Kayıp Breslau Altınları’ olarak bilinir.

Saraydaki bir başka hazinenin, Hitler’in ırklarına ait olan şeyler hakkında dünyanın dört bir yanından üzerinde duran insanların üzerinde duran düşünülür.

Yerin altında bulunan metal kutu içinde kalacak. Dünya dört Polonya’dan gelecek haber bekliyor…

.

Leave a Comment