Gerçek Mo Farah İstanbul’da çıktı

Britanyalı ünlü atlet Mo Farah, çocuk yaşta İngiltere’ye getirildiğini ve asıl adının başka olduğunu açıklamıştı. Şok itirafın Farları sürerken, gerçek Mo’da yaşam yapısına ilişkin öğrenildi.

Gerçek Mo Farah İstanbul'da çıktı

Somali asıllı Britanyalı Olimpiyat şampiyonu atlet Sir Mo Falah’ın, İngiltere’ye nasıl göründüğü ile gerçek yıllar sonra ortaya çıkması. Dört kez Olimpiyat şampiyonu Moah’a adı verilen, İstanbul’da fakir bir yaşam yaşam öğrenildi.

Daha önce “Ailem mülteci olarak Britanya’ya geldi” şeklindeki açıklamasını Mo Farah “Henüz 9 yaşında, hiç tanımadığım bir kadın İngiliz’ye getirildim. Herkes beni Mo Farah olarak tanıyor. Ben o değilim. Asıl adım Hüseyin Abdi Kahin. Mo Farah ismi beni İngiltere’ye kaçıran kadın tarafından yapıldı” şeklinde itirafta bulunmuştu.

Olimpiyat şampiyonu 2017 şampiyonu 2017 atletizmde zaferlerle şövalye ilan edilirken, gerçek Mo Farah kısa bir süre önce çarpışmakun günlük 2.70 sterlinlik kirayı karşılayamaması üzerine eski püskü bir olasık zorunda kalmak. 39 Mohamed Farah, satışın bir parkta sigara içerek ya da yol boyunca devam eden Türklerin tedariklerini yiyerek devam ediyor.

İki Mo Farah’ın dikkat çekici çekici, bu yolun başındaki sporcunun evliği için Afrika’dan bir aile dostu tarafından’ye kaçırılırken BBC yayınında gün boyunca çıktı.

İstanbul’da gerçek olan Mohamed Farah (Mo Farah)

ZENGİNLİK İÇİNDEKİ MO FARAH!

Olimpiyat efsanesi Farah’ı ben İngiltere’ye getiren Nimhamed’in, annesinden Farah’ı. Kölelik iddian Nimco’dan ayrıldıktan sonra, Mo’nun atletik ölçeği. Londra 2012 ve Rio 2016’da 5 bin metre ve 10 bin metre yarışmalarında Olimpiyat zaferleri elde etti. Somalili doğuştan yeteneklinun, hatırı bir zenginliğe yol açtı. Farah, eşi ve dört çocuğu, Güney-Batı Londra’da sterlinlik bir evde yaşıyor ve garajında ​​değerli arabaları var.

YURT ÜCRETİNİ ÖDEYEMİYOR

İki yıl önce Kenya’dan İstanbul’a gelen gerçek Mo Farah’ı, Daily Mail’den Abul Taher İstanbul’da buldu. Üniversite okumak için İstanbul’a gelen Mo’nın, ekonomikten kaçmak için İstanbul’a gitmekte zorlandığı ortaya çıktı. İstanbul’da üniversitenin yurdunda kalan Mo Farah’ın, kiraya verilecek yardımda bulunan vakfın yardımına kaldırılacağına 57 TL’lik yurt ücretini ödenmek için eğitilmeye çalışılmaya zorlandığı öğrenildi. Aslında Mo’dan okunduğu için uzaktaki üniversite kayıtlarında ise rastlanmadığı da ifade.

KARNINI ZOR DOYURUYOR

Haberde, aynı şekilde Somali’nin Mogadishu’da yaşamakta olan gerçek Mo Farah’ın ziyarete devamte zorlandığı belirtildi. 39ının Mo’nun içinde Farah’ın zamanının büyük bölümü parklarda vakit geçirerek, karnını ise Türk deneyinin ısmarladığı yemeklerden faydalandığı da haberde yer aldı.

Gerçek Mo Farah ile ilgili esnafla cismi Abul Taher, İsmail isimli marketten “Oldukça sessiz, sakin ve alçakgönüllü birisi… Lakabı ‘Muallim’. İngiltere’de ünlü bir atle ile kendi adının okunduğuna inanılmaktadır. Ancak, ünlü bir başarı elde etmeyi bir kadar anlatamadı”.

HİKAYESİNİ ANLATMAK İSTEMİYOR

BBC’deki arkadaşde görüntülü Farah ve gerçek Farahlu olarak görüştüler. Olimpiyat efsanesi “İngiltere’ye gelmeni çok isterim. Bunu yapmak için yapılacak bir davete “İstanbul’da bir gösteriyi davet etti.

İsmail, “Mohamed, birkaç ay önce Mo Farah’ın kendisiyle temasa onunla İngiltere’ye götüreceğini söyleyeceğine kadar gitmeden hiç gitmeyecek. Şimdi gitmek istiyoruz” dedi.

Mohamed ile İstanbul’a ilk taşındığında, harap bir yurtta yaşamak başka bir arkadaşı Hassan, “Artık İngiltere’ye temelli taşınmaya hazırlanıyor” derken, belki de bu hedef atmaktan korkan Mohamed, denemeyi tekliflerini reddediyor.

Mo Farah yıllar sonra ortaya çıkan gerçek İlginizi Çekebilir Mo Farah yıllar sonra ortaya çıkan gerçek

.

Leave a Comment