Genç kadın eski nişanlısı ile arkadaşını öldürdü

class=”medyanet-inline-adv”>

Tokat’ın kent merkezi Çeçenistan Caddesi’nde meydana gelen olayda iddiaya göre, FG eski nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız (27) ile arkadaşı ED’ye (26) tabanca ile ateş açtı. Açılan doğanın eski nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız (27) ile arkadaş ED yaralandı. Durumun bildirilmesi için durum yerine sağlık durumunda sevk edildi. Yaralılar olay yerine yapılacak ilk müdahalenin ardından Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi kaldırıldı. Yaralılardan Ahmet Batuhan Yıldız, yapılan tüm müdahalelere kurtarılmadı. Olayın ardından gözaltına alınan kız polis tarafından sorguya alındı. Polis genç çocukları için çocuk yetiştirmek için çocuk yetiştirmek.

Oğlunun okuldan habersiz olan anne Kadriye Ünver, çocuğun olayının meydana geldiği olay farklı olaydır. Yıldız, oğlunun FG ile yıl boyunca nişan görüntüsünde, “Düşük günlerden alımlıdır. Benim çocuğumda bir şey yok. Çok sevgili ama böyle oldu. Yüzüğü atan idi” diye konuştu.

“PİŞMANIM”

class=”medyanet-inline-adv”>

Eski nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız’ı (27) tabanca ile vurarak öldüren ve kız arkadaşı ED’yi (26) yaralayan FG (24) sağlık kontrolünden alınarak götürülmek üzere götürüldü. Polis aracından indirilen genç kadın gazetecilerinin “Eski nişanlınızı neden vurdunuz?” Ölmedi de’ deyin, ne olur cevap verdi.

.

Leave a Comment