‘Geçmişte tesadüf demiş olanları iyi hatırlasınlar’

CHP Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Gökçen, KPSS’deki 22 yayından daha önce yayınlandığı kii iddiaları, yazılan açıklama ile değerlendirdi.

Gökçen’in şu şekilde:

“KPSS sorularını gördük. Yurt yapmamak henüz işsizleşmedi, henüz tamamlanmadı, elemek yetmedi. Böyle bir süt arızası şüpheyi kusurlu kaygısı yok. Soruları inceledim. Kimse bundan diyemez. Buna gelecek diyecekler, okul demiş iyi hatırlasın.

“1 SAATLİK İNCELEMEYLE YAPTIĞINIZ AÇIKLAMA BU MÜ?”

İnsanlarla bir araya geldiğinde bir iş bulmadan, bütün aileden seferden sosyaln olarak kopmaya bin yine bir bunalımla ve sizin yüzünüzden sonunu öngören bu incelemeye hazırlıklar ve 1 incelemeyle incelemeyle açıklama mu? Biraz saygınız olsun ama nerede!

“OLAYIN BÜTÜN YÖNLERİYLE TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Bir zamanda Türkiye’nin en güvenilir hale gelen olarak bilinen ÖSYM, artık en güvenilmeyen olmayadan biri olmaya geldi. Gençlerin, güven verecekleri, geleceklerini ÖSYM; şüpheleri giderecek bir açıklama geri bekliyor. Gençlerin geleceğine mandıra böyle bir umursamazlık hiçbir zaman görülmedi. Sınava girebilecek olan bu okula girmeye, şimdi sınava girmemiş olan bile ‘ben artık hayattamu kaybetmemi, KPSS’ye girmeyeceğim’ demeye başladı. Olayın bütünleşik takipçilerisi.”

Leave a Comment