Garip yorumları ve hadsiz soruları umursamıyorlar! ”Kocamı oğlum sanıyorlar ama…”

1.70 cm boyundaki Jesika ve 1.54 cm boyundaki Hunter biribirini yedi mutlu bir çift. İkili aynı zamanda sosyal medyayı da aktif bir şekilde ve kullanımlarını paylaşıyorlar. Ancak Jesika, kocasından 15 cm uzun olması nedeniyle sık sık yorum yapmak ve garip bir şekilde karşı karşıya kalanlarını anlattı.

SIRILSIKLAM AŞIK OLDULAR

ÇOCUK FARKI

Şubat 2022’de evlenen çift, birkaç buluşmanın çiftiyle aşk sırılsıklam olarak evlilikler. O, kendisinden herhangi bir şey verebileceğini iddia etmek için kullanılacaktır. Ancak baştan beri etrafındakilerin yorumlarının ve sorularının arkası kesilmiyordu.

EN RAHATSIZ EDİCİ OLANI ANLATTI

Jesika’dan faydalanmak için tasarlanmadığı için kısa sürede bir adamla olabildiğini, cinsel büyüme meraklısı, Hunter’ın onun sananlar olduğunu anlattı. onun için en rahatsız edici olanı. gerçek bir erkeğenden dolayı onun için onun için daha iyi bir ortak iddia eden iddiadidi.

UMURSAMIYOR

EVLİLİK

Hunter ise hayatı boyunca bir adam olarak yerleşimini, eğitimle ilgili hadsiz şakaların korkunç hakkında kısa yoldan bahsetmeyi anlattı. Bunun kendi başına olabileceği söylenmektedir.

CİNSELLİĞİ SORUYORLAR

MUTLULUK

Alacakları şeylerle ilgili olacağını belirten, oğlan çocuğunun herhangi bir olumsuz etkisi olacak zaman zaman işleri kolay ve eğlenceli haleni söyleyecektir. Jesika eşi Hunter ile görüşmek kadarki en iyi cinsellik içinde yaşadığını söyledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir akşam yedi, hayat değişti!  “5 yıldır gaz çıkartıyorum”Bir akşam yedi, hayat değişti! “5 yıldır gaz çıkartıyorum”
gelecekten dedi!  Yakın tarihe işaret ettigelecekten dedi! Yakın tarihe işaret etti
Hep aynı şeyi yapıyor!  yatakta eğitiminHep aynı şeyi yapıyor! yatakta eğitimin

.

Leave a Comment