Galatasaray ve GSYİAD iş birliğini yeniledi!

Galatasaray Spor Kulübü ve kulübümüzün daimçisi olan 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) arasındaki iş ilişkilerine bir yenisi daha ekleniyor.

2020 yılında imzalanan işliğinin devamı niteliğinde olan Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu Kuzey Tribünü VIP bölümündeki ofis ve salon alanı, GSYİAD tarafından devam edecek.

Diğer yandan yönetimimiz Dursun Özbek’in ile Kemerburgaz’da yapılması gereken toplam 6 sahadan yapımını GSYİAD’ın üstlenmesiyle ilgili iletişimle varıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve GSYİAD Kurulu Başkanı İbrahim Hatipoğlu Kompleksi Nef Basın Stadyumu’nda Toplantı Salonu’nda.

“DAYANIŞMA İÇİNDE OLMAMIZ LAZIM”

Başkanımız Dursun Özbek’in açıklamaları şu şekildedir:

“Bugün GSYİAD ile sponsorluk anlaşmamızın yenilenmesi için alışveriş alanında buradayız. GSYİAD kulüplerinin en önemli destekçilerinden bir tanesi. Benim genel sezonda de son derece yararlı işler yaptık. Kulübe çok yakınlar. Hep destek. Bugün de böyle bir ilişkinin imzası için sevgili İbrahim ile beraberiz. Yeni bir sponsorluk imzalayacağız. Bütün GSYİAD üyelerine ve belediye başkanlığına ilgiden geçenler sayesinde. Bu imza için herkesin okumadım. İÇinde eksikler olduğunu düşünüyorum. Sevgili İbrahim başkana da bilahare eklemeler yapmak üzere bir tesisin sahibidir. aşındırmayı uygun görüyorum. Birlikte olmamız, içinde bulunmamız gerekir. Yönetim kim olabilir bu destekleri sağlıklı sağlıklı olmak değil. Onun için İbrahim’in reklamı hak ediyor.”

“GSYİAD PROJESİ ORTAĞIMIZ”

“Değerli Galatasaraylılar. Sevgili İbrahim GSYİAD zamanında, Metin Bey ile birlikte çalıştım. Ondan önce İsmail kardeşim Galatasaray’a son derece faydalı hizmetler üretti. Bizim projemiz olabilecek GSYİAD’ımız, beraberiz çok önemli bir kurul. Bu durumdaki görüşme 2021’deki ilişkinin devamızan gibi görünüyor. Tartışmalı Galatasaray’da bugünlerde durum son derece dinamik. İbrahim başkan vurgusunu yaptı. Dün Ada’nın oldu. Ada’nın bir şeyi de getirmişti. Defaatle çokça bir şey vardı. Artık Galatasaray Spor Kulübü Genel Kurulu Üyeleri, Divan Kurulu Üyelerinin taraftarı sevme zamanı geldi. Hep birlikte. Seçimden önce ve sonra artık küskünlük dargınlık olmasın diye çağrı yapın. Dün bunun bir benzerini yaşamıştır. Galatasaray’a emek vermiş, yönetimdeyken, başkanlığını bitmiş zamanla birbirine küsüp darılmış; ama Ada’nında herkes için oradaydı. Demek ki bazı işler, bazı projeler için proje içinde ve beraberliği de yetiştirmek. Dün davetimize icabet eden bütün Galatasaraylılara teşekkür ediyorum. Orada örnek bir fotoğraf sergilendi. Bu çok önemli.”

“GSYİAD’IN DESTEK VERECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOK”

“Beş sene yaşamak bir Kemerburgaz projemiz vardı. Artık Galatasaray tesisleşmesini yapmak zorunda. Tüm tesislerimiz 40-50 sene önce. 50 senede dünya değişti. Sporun yapılır, yapılış şekilde, altyapıların fiziki ortamda ve uygulanan şey değişti. Galatasaray’da bu yapılar 40-50 sene önce yapıldı ve ben hiçbir şeyi elle sürmedi. Florya’daki futbol tesislerimizi Kemerburgaz’a taşıma projesini hep gündemde tuttuk. Aşağı yukarı bir aydan beri orada çalışma düzenlemesi yapıyoruz. Pazar bura inşaatını yapmak için Genel Kuruldan yetkin gününüz. Dolayısıyla yetkiyi de alırsak projemiz, her şeyimiz hazır. Tapusunu da evvelsi gün aldım. Verdiğimiz sözleri tutmak için hazırız. Pazar günü genel Kurul Üyelerinin bu yetki vermeleri halinde en kısa sürede bu tesisi Galatasaray’a kazandırmayı sağlar. Bunu düşlüyoruz. Bu bizim düşümüz.”

“O hedef anlaşmanın bir ilavesi olarak, orada süratle okulumuzu geçirmemiz gereken iki futbol salonu var. Toplamda 6 tane futbol sahamız var amalaştırma için acil yapılması gereken iki futbol sahamız var. Sevgili İbrahim’e sürpriz olsun diye bugün söylemek istedim. Bu anlaşmanın eki olarak da oradaki spor sahalarını Galatasaray’a kazandırmak için GSYİAD’ın olacağından hiç şüphemden yok.”

Başkanımızın dile getirdiği protokole binaen GSYİAD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hatipoğlu, “Bu bizim hayalimizdi. O sahalardan birinin yapmak, bizim idealimizdi. Siz fiyata ulaştınız. Memnuniyetle başkanım. Başkanım sahayı çıkarırken biz de koltukları 182’ye çıkardık. Statta dünya çapında iki çıkarmış olduk.” açıklamasını yaptı.

“GALATASARAY’DAN GELECEK HER EMİR BİZİ ONURLANDIRIR”

Hatipoğlu’nun imzalarındaki açıklamaları şu şekilde:

“Sayın başkanım, hava severler ve bizi seven sevgili Galatasaraylıları saygı ve sevgilerle selamlıyorum. Dernek olarak bizim en mutlu yarınlarımız. Kulübe bir şeyleri açıklamanın, bunu sizin huzurunuzdanın kullanılacak bu dernek için övünülecek bir şey. derneğimizin binası müzeye hizmet etmek. Bu yönetim biriminden oluşan yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Galatasaray’dan gelecek onun emiri bizir, sevindirir ve hırs yapacağıdır. Sponsorluktan öte dün çok mutlu bir gün yaşadık. Dursun Özbek ve ekibi Galatasaraylıların aslında hayalinita zorladıkları bir şeyler çok kısa sürede bir şeyler yapabildiler. Bizi Adamıza kavuşturdular. Dünkü bölümü anlamına gelir. Sadece Ada’yı içermiyordu.”

“Başkanımızla ilk günkü bir tapu ile tanışma başladı. Bu bizi oğlu onurlandırıyor. Galatasaray’ın büyük sorunları var ve bundan önce, hazırlıklı olarak bir yönetim kurulue geldi. En zorlılara hayata geçirerek Galatasaray çok büyük umut ışığımız. Dünkü oda. Galatasaray dün bütünleşmişti ve birleşmişti. Bu çok önemli bir fotoğraftı. Bundan sonra Galatasaray Spor Kulübü birlik ve beraberlik içinde tüm sorunlar çözülecek. Bu sorunları çözerken de tüm spor camiasına yine örnek olacak işler yapacak. Bu çorbanın içinde bulunduğumuz varsa ne mutlu bize göre bu programda üzerimize düşen sponsorlukunu onurla yapıyoruz.”

Tesisin tamamının YouTube kanalımızdan seyretmek için TİKLAYIN!

Leave a Comment