GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ – Fredrik Midtsjö’nün resti işe yaradı! Galatasaray’a imzayı atıyor

Galatasaray’da transfer çalışmaları sürüyor. Orta saha hattına takviler yapmak isteyen sarı kırmzılı ekibin rotası bir Hollanda’da. AZ Al Al’da forması giyen Fredksj ile uzun temas olan Aslan, Norveçli gidişini bitirmeye çok yaklaştı. Midtsj kulübüne dinlenmek için, “Galatasaray’ı istiyorum” diye düşünüyorum. İşte haberin detayları… | Galatasaray haberleri (GS spor haberi)

Galatasaray Haberleri Yayın Tarihi: 28.07.2022- 06:40

Galatasaray’da geçen sezonda çok açık olan kişiler, ne kadar etkili olamamıştı. Fotomaç’ haberine göre yeni yönetim yönetim ve teknik direktör Bu orta sahaya takviyeleri güçlendirmeleri değiştiremez ve teklif edilebilir. İlk olarak Sergio Oliveira imza atmıştı. Şimdi de Fredrik Midtsjö gelecek sezon parçalı formayı giymeye çok yakın. Cimbom, 28 bin avro’nun yanında AZ’ın yanından geçenler Alkmaar’dan 6 milyon euro’da konuşulanlardan bahsettiler.

RESTİ İŞE YARADI

Bu aşama Fredrik Midtsjö içine girdi. 1 yıl daha kontratı olduğu AZ Alkmaar yönetimine “Ben gitmek istiyorum. Burada kalacaksam sözleşme uzatmam, seneye bonservissiz giderim” restini çekti. Bunun üzerine Hollanda ekibinin 6 milyon euro’luk sığını kırıldı. Aslan yetenekli için 3 milyon euro önermişti. Kulüpler 3.5 milyon euro’da anlaşma sağladılar. Midtsjö kısa süre içinde İstanbul’a gelecek ve sarı-kırmızılı formayı giyecek. Eğitimli orta saha eğitimi 3 yıllık imza atacak.

.

Leave a Comment