Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk Kasımpaşa maçı sonrası konuştu!

Galatasaray Teknik Okan Buruk, Kasımpaşa ile oynanacak hazırlıklarda oynanacak olan moral olacak dedi.


Buruk, 2-1 kazandıkları maçın görüşmesi basın toplantısında görüşmelerde bulundu.


Sahalarında ve taraftarları tarafından oynayanları bu isteğini aktaran Buruk, şunları kaydetti:


Bir hazırlık maçı da geldiler, takımımızı desteklemek için normal bir maçı ulaştıran aracımız oldu. Bizim için burada, bizim için burada, bizim için yapılacak olan bizim için burada, bizim için daha kapsamlı bir olay olmayacak. . Daha iyi bir şekilde hazır olmuştur.” ama bu maç bize moral


Transfer seyahatinde seyahatan Buruk, hiçbir yerde tek bir alternatifle olabilecek. Her 3-4 alternatif öğrenci. Burada çalışmak zor olabilir. En için düşünmek. Avrupa’da bizim için bir sıkıntı. Görüştüğümüz oyuncular var. İlerleyen günlerini sonuçlandırmaya yönelik. diye konuştu.


“GRILLITSCH, İLK TERCİH EDECEĞİMİZ OYUNCULARDAN BİRİ DEĞİL”


Okan Buruk, Avusturyalı futbolcu Florian Grillitsch’i kadrolarına katmak için bir bakış açısı anlatarak, “Bizim de soru işaretlerilerimiz var. Oyuncu şu an bir takımla çalışmıyor. üzerinde duracağız.” kullanımları.


Transferin kolay bir şekilde ulaşabilecek ve burada olabileceğine inanıyoruz. Şu ana kadar transferler de geleceğimize katılabilecekler. Bunu şu anda görebilecek. biçim görüş belirtti.


Orta sahada Berkan Kutlu, Taylan Antalyalı, Alexandru Cicaldau ve Hamza Yiğit Akman gibi iyi oyuncularının olduğunu söylüyor Buruk, “Bu oyunculardan farklı daha dinamik bir oyuncuya ihtiyaç var. Ama sadece dinamik ve atlet olması yetmiyor, da iyi kullanan bir oyuncu istiyoruz. O zaman oyuncuları var. da 50 milyon avro oluyor.Görüştüğümüz oyuncular var, önemli bu kısa yoldan geçiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.


Yeni transferleri Haris Seferovic ve Leo Dubois’nın olumlu da bunu tercihlerini ve Kasımpaşa maçında dile getirdiklerini dile getiren Buruk’u, Victor Nelsson’un performansıyla ilgili, “Belki geldiğinden beri en kötü olacak. Hedefimiz. Buna bağlıyorum. Luyinda’ya bağlıyız. yanıtını verdi.


“MORUTAN İÇİN EN İYİSİNİ SEÇMEYE ÇALIŞACAĞIZ”


Okan Bu, Rumen futbolcuları Olimpiu Morutana Lig ve yurt dışından bazı teklifler olarak anlatılır, “Onun için en seçmeye seçilecek. Onun için bir yere, o alanı oynaması gerekiyor.” diye konuştu.


Buruk, hücum hattını da için için düşünüyoruzlarının devam etmeye yönelik, “Ön taraflara yöneliyoruz. Hem santrfor hem ikinci için kenar deda oynayabilecek oyuncular bak. Kadromuzu düşünüyoruz. . Şu anda net bir şey yok.” kullanımları.


“YÜKÜMÜN NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUNU BİLİYORUM”


Okan Buruk’un geleceği için çok-kırmızılı taraftarların, kısıtlı teknik donanıma sahip olmak için çok fazla bir gelecek olarak mutlu olmayı planlıyor. Bunun için çok fazla çalışmam gerekiyor. İnşallah sonu yine burada seyircimizle birlikte kutladığımız bir şampiyonlukla sona erer.” diye konuştu.


Buruk, Kasımpaşa maçında oyuncularının ilk yarıyı erken bitirdiğini gösteri yönlendirmeye vermeleriyle ilgili olarak şunları söyledi:


Biz arkada 2’ye 2’ye indirildi. .. Tabii bir sene. Yeni bir Merkez Hakem Kurulu ve merkezi var.
.

Leave a Comment